Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ligue 1 – Nie przegrali, ale to tak: Lionel obwinia się po remisie w derbach

Frustracja i gorycz. Dobry początek po pierwszej tercji, Olympique Lyon skierował się prosto do czwartego z rzędu 123. zwycięstwa w derbach w historii, dzięki bramce Houssem El-Aawar. Ale bez smaku drugie zaklęcie, bez strzału w cel, w końcu przywróciło Jonesa, Na dziewiątej chmurze po wygranym w Lidze Europy z Brondby w tym tygodniu (3-0), Na ziemi.

Paquita, najlepsza z L1? „Ma technikę brazylijskiego i argentyńskiego Grinta”

„Jesteśmy sfrustrowani, zawsze trudno jest zaakceptować remis, szczególnie w tych okolicznościach i przy formacie meczu, jest to dla nas bardzo frustrujące”Tym samym napastnik Lyonu po meczu rozpoznał mikrofonAmazon Prime. „Sfrustrowany? Tak, bo straciliśmy dwa punkty i moim zdaniem można było tego uniknąć, wspierał trener Rune Peter Boss, kilka minut po jego numerze 8. Nie jestem szczęśliwy, że nie wygraliśmy”.

Liga 1

Azmon, Laborde, Kolo Mwani… Leon i ciężka misja ostatecznego wzmocnienia ofensywnego

30.08.2021 o 21:28

Byliśmy lepszym zespołem, ale nie udało nam się strzelić drugiej i trzeciej bramki, mimo że mieliśmy wiele okazji

Faul polegał na dwóch błędach rozdań, pierwszym popełnionym przez Lopeza, który wyszedł ze swojego obszaru, aby uniemożliwić Bwandze dojście do zamknięcia, i które spowodowały wyeliminowanie bramkarza OL (74), przed Jasonem Denayerem, który był zaangażowany w Sztuka teatralna. Nieco wcześniej szef Jean-Philippe Crasseau nie zatrzymał się przed niewłaściwą częścią ciała, Rzut karny przyznany przez Wahbi Khazri (90 + 4). „W grze są dwie rzeczywistości, które są przeciwko nam, jest to dla nas dziś skomplikowane, ale zachowamy pozytywne nastawienie, abyśmy mogli iść dalej”., zdecydowanie wypróbuj Alawar.

Al-Awar jest najlepszym strzelcem przeciwko ASSE

Źródło: Getty Images

„Widzimy, że w zespole jest jakość, widzieliśmy to na niektórych etapach gry i dlatego mówię, że mogliśmy się ukryć, czy to z bramką, czy nawet sposobem, w jaki gramy i utrzymujemy piłkę”., żałował również tego, który jako osobisty miał bardzo dobry tydzień, nawet jeśli symbolizował to również zepsuty OL, za brak jasności w konfrontacji z Etienne Greene’em na krótko przed tym, jak jego drużyna nie znalazła się w dziesiąty.

Jerome Boateng, który testował zakończenie meczu z ławki, podzielił rozczarowanie pomocnika: – To był trudny mecz, byliśmy lepszym zespołem, ale nie udało nam się strzelić drugiego i trzeciego gola, mimo wielu okazji.Pamiętasz niemiecki międzynarodowy? Myślał w szczególności o tym golu, który Shaqiri odrzucił tuż przed przerwą (45), aby wymknąć się Paqueta na początku, a nowe osiągnięcie anulowane, tym razem Toko Ekambi (47), kilka minut po powrocie. toalet. Nie wspominając już o tych pojedynkach, które Greene wygrał (4, 13, 18, 36) w ekscytującym pierwszym okresie.

– Dzięki naszym cechom możemy robić lepiej. Od czasu do czasu było dobrze, mieliśmy też pewne szanse… Musimy strzelić. Nieuznany gol (od Shaqiriego) robi dużą różnicę, ponieważ w 1 lub 2 -0, To zmienia wiele rzeczy”.Ze swojej strony ubolewał nad Peterem Bossem, którego drużynie z pewnością brakowało świeżości, z odciętą od dwóch osób siłą roboczą (Dembele i Slimani) i który rozgrywał swój piąty mecz w ciągu dwóch tygodni.

Holenderski taktyk, którego widzieliśmy coraz bardziej usatysfakcjonowanego z konferencji prasowych, na początku sezonu trochę wrócił do swojej śledziony, zwłaszcza gdy zobaczył ocenę swojej drużyny: “Dziesiątka (jedenaście punktów z PSG, przyp. red.) nie jest dobra, musimy być wyżej i będziemy nad nią pracować po rozejmie.”. Będzie na kolejnym spotkaniu na szczycie, w obliczu Monako.

Czy Katar chowa się za ofertą przejęcia greensów? „Trzeba zadać pytanie”

D1 Arkema

PSG złapało czek OL i przeforsowało tytuł

30.05.2021 o 20:57

D1 Arkema

Lyon – Paris Saint-Germain, tytułowy finał i duch białego sezonu

29.05.2021 o 21:56

READ  Sukcesja Mbappe, klan Haaland wybrał Paryż