Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Etienne-Lyon: Czy Boyle i Zieloni mogą to zrobić ponownie w październiku 2019 roku?

Derby w końcu zmienia kolor na zielony po pięciu porażkach z rzędu? Czyli Claude Puel nie jest pierwszym trenerem wykluczonym w tym sezonie w Ligue 1? Osiem dni po kolejnym upokorzeniu u siebie przeciwko Nicei ze strony byłego odpowiednika Christophe’a Galtiera (0-3), Saint-Étienne znalazło stadion Geoffrey-Guichardt na najbardziej oczekiwane przez kibiców spotkanie w Lyonie w niedzielę 3 października (20:45) ) pod koniec dziewiątego dnia.

Oczekiwany… ale może też wtedy się bał Czarna passa ośmiu nieudanych meczów (Trzy losowania na początku roku). Dziesięć, nawet jeśli dodamy ostatnie dwa dni zeszłego sezonu, remis w Lille, a potem porażkę z Dijon u siebie. „Oczywiście jest kryzys, miejmy nadzieję, że uda nam się ruszyć tak szybko, jak to możliwe” – przyznał Puel po przegranej z Niceą, stwierdzając, że jego zespół nr 20 jest „oszalały i słaby z powodu tej sytuacji”.

Na linii frontu 60-letni trener wie, że prawdopodobnie nie oprze się kolejnej porażce, która będzie bardziej zmierzona z wrogiem niż Lyon, który również ma wyjątkową historię. Historia Boyle’a i Club Jean-Michel Aulas zakończyła się w sądzie przemysłowym po jego zwolnieniu w czerwcu 2011 r., następnie w apelacji, a na końcu w kasacji.. Trener został przyciągnięty do OL w czerwcu 2008 roku, w półfinale Ligi Mistrzów w 2010 roku, ale odmówiono mu tytułu mistrza Francji w swoim pierwszym sezonie, odmawiając mu za każdym razem.

6 października 2019: premiery Puel OL w kolorze zielonym

Od tego czasu pod mostami płynie woda. Były pomocnik Monako (1979-1996), który został trenerem ASM w 1999 roku, a następnie Lille, po odejściu z Gerlandu nie zatrzymał się na długo w swoim klubie. Nice, Southampton, Leicester i Saint-Etienne, od 4 października 2019 r., zastępując Gislain Printant. Dwa dni temu… mecz derbowy z Lyonem na Stade Geoffroy-Guichard, o tej samej porze sezonu.

READ  Clermont dodaje LOSC do swojej listy polowań

Z dwoma zwycięstwami, dwoma remisami i czterema porażkami, Zieloni nie poradzili sobie dużo lepiej niż dzisiaj i są na 19. miejscu, a Lyonnais de Sylvino jest na 13. miejscu. Z 3-4-1-2, Boyle zadebiutował po raz pierwszy w Fries: wyrwał zwycięstwo 1:0 dzięki biegunowi Robert Peric, król strzelców w 90. minucie, dziesięć minut po wejściu na mecz, po dośrodkowaniu Riada Boudebouza.

oddzielny mecz

Czy to tylko ukłon w stronę historii, czy zwiastun przyszłości? Po tej porażce w 119. derbach brazylijski trener zostanie usunięty ze stanowiska. Derby to nie mecz jak każdy inny, Co pozostawia nadzieję na te zielenie 2021-2022 przeciwko obecnej Ligue 7 w Ligue 1, która wciąż jest 3-0 w Lidze Europy przeciwko Duńczykom z Brondby. kukurydza Lyon również utrzymał sukces 5-0 ze swoim przeciwnikiemDrugi od czterech lat…

Redakcja poleca