Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka nożna – La Liga: Wielki Thomas Lemar poprowadził Atletico Madryt przeciwko Barcelonie (2:0)

Nazywa się to „zaawansowanymi lekcjami”. Podczas swojej pierwszej kadencji od pięciu długich tygodni, Thomas Lemar doprowadzał do szaleństwa całą siłę roboczą w FC Barcelona, ​​zmieciony przez wycofanie się Colchonerosa w sobotni wieczór (2:0). Środowisko francuskie było przykładem tej dominacji. Wracając po kontuzji mięśnia uda w tym tygodniu, były klub z Monako udowodnił, że jego wspaniały występ we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Mediolanem nie był odosobnionym przypadkiem: wydaje się, że wrócił do swojej najlepszej formy.

Czas po prawej stronie przed odłożeniem go z powrotem po lewej tam, gdzie jest Więcej kryteriów. Thomas Lemar był pod szczególnym wrażeniem w samym sercu gry, a jego przywództwo cieszyli się katalońskimi pomocnikami, którzy z pewnością wypadli z gry od początku sezonu. W ten sposób otworzył wynik, zapominając o pięknym podsumowaniu otwarcia Luisa Suareza mocnym strzałem w górny róg 23 minuty gry. Ku uciesze Diego Simeone, który nie zawahał się potwierdzić swojego uznania dla swojego francuskiego gracza: „Czuję się szczęśliwy, gdy praca się opłaca. Kiedy Lemar był przed strażnikiem, chciałem go oznaczyć”.

liga

Barcelona zdaje sobie sprawę z rzeczywistości: “Messi już nie ma”

4 godziny temu

Chętnie rozwija się pod rozkazami argentyńskiego taktyka, który dowiódł pełnego zaufania do niego, każąc mu grać przez cały mecz – co jest dość rzadkie, by wspomnieć – Thomas Lemar przyznał się do mikrofonu beIN Sport „Zjednoczcie się z graczami takimi jak João Félix, Yannick Carrasco i Luis Suarez” To było po prostu “radość”. Przynajmniej możemy powiedzieć, że było to odczuwalne na boisku. Zawsze dostępny, uczciwy i zdecydowany, to on rozpoczął walkę rzutem z zaskoczenia w małą siatkę dla Ter Stegena (9), zanim Joao Felix zepsuł asystę (17) i wydał żółtą kartkę. Podczas pojedynku z Gavi (20) ).

READ  FACTBOX-Soccer-Szwajcaria na Mistrzostwach Europy

Po otwarciu punktacji zakończył magiczne pierwsze zaklęcie, oferując gola w drugiej połowie Luisowi Suarezowi w kontrataku, aby strzelić pierwszego podwójnego gola w 82 meczach dla Atlético. Komentarz od zainteresowanej strony? „Staram się stworzyć maksymalną liczbę zmian i ten wieczór był bardzo udany”.Po prostu deklaruję na koniec spotkania, zawsze bardzo skromnie. Po zaimponowaniu stanął po stronie swoich kolegów z drużyny, dopasowując się do formy potrzebujących tak drogich Diego Simeone, trzymając razem regenerację obronną i nękając Katalończyków, którzy nigdy nie zdawali się wiedzieć, jak prawidłowo atakować.

Grot obecnego delfina w lidze hiszpańskiej, z piłką lub bez, rządził swoim treningiem Thomas Lemar, który wykonał “Ledwo się ruszam“Za trzy lata „w doskonałej harmonii”. Czy to wystarczy, by zdobyć tytuł nowego mistrza Hiszpanii? Za wcześnie na ogłoszenie. Ale reprezentant Francji, który nie został wybrany przez Didiera Deschampsa do gry w ostatnim etapie Ligi Narodów w przyszłym tygodniu, ogłosił kolor: on i jego koledzy z drużyny. „Aby odpocząć i wrócić silnym po rozejmie”. La Liga została ostrzeżona, a Lemar wrócił.

liga

Ściągawka: Barcelona nie ma już broni

5 godzin temu

liga

Atletico było trudne

6 godzin temu