Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Le Boy Foot na stadionie w Rennes.  Pierwsze reakcje Brittona po kwalifikacjach

Le Boy Foot na stadionie w Rennes. Pierwsze reakcje Brittona po kwalifikacjach

Zajmujący siódme miejsce w Ligue 1 Stade Rennes logicznie zakwalifikował się do półfinału Pucharu Francji, pokonując Puy-en-Velay (N2, czwarta liga) 3:1 w czwartkowy wieczór w Saint-Etienne. W ćwierćfinale bretoński klub dołączył do Lyonu i Valenciennes (L2). W ostatniej kwarcie Paris Saint-Germain zmierzy się z Niceą 13 marca na Parc des Princes.

Rennes strzelił gola dzięki Arthurowi Thietowi (9.), Benjaminowi Borrego (48. z rzutu karnego, 82.) i Brianowi Adenaniemu (62.), ratując Rennes honor kibicom Haute Loire. Oto pierwsze reakcje Rena

Benjamin Bourrigaud przy mikrofonie beIN Sports

„Le Puy może być dumny ze swojej podróży. Pokazali piękną twarz, walczący zespół z dodatkową jakością w meczu i szczerze mówiąc, mogą być dumni ze swojego zespołu, ponieważ to, co dzisiaj zrobili, było piękne. Sprawili nam trudność, ale głównym Rzecz w tym, żeby się zakwalifikować. »

„Myślę, że brakowało nam dyscypliny w niektórych momentach meczu. Być może był w nich nadmiar pewności siebie. Mają już dobrych zawodników i powinniśmy byli dzisiaj spisać się lepiej. »

Julien Stephan przy mikrofonie beIN Sports

„Nie było niespodzianki, obserwowaliśmy ich, wiedzieliśmy, że to dobry zespół. Kontynuujemy grę co trzy dni, widzieliśmy, że czasami było to trudne. Ale zrobiliśmy podstawową rzecz, czyli zakwalifikowaliśmy się. Nie jesteśmy rygorystyczni? To jest zdarza się nam to po raz pierwszy. „To powinno być dla nas przydatne. Czasami dawali nam kij, którym moglibyśmy ich uderzyć. Gdybyśmy z tego nie skorzystali, moglibyśmy uniknąć pewnych trudności, będąc bardziej stanowczymi w niektórych etapy. Ale jesteśmy w półfinale.”

Amin Al-Jouiri przy mikrofonie beIN Sports

„Staram się dobrze bawić na boisku, pomagać drużynie i dawać z siebie wszystko. Le Puy to zespół z charakterem, sprawili nam wiele problemów. To był zespół, którego nie można przeoczyć. To dobry zespół. Zagrali świetny mecz. Pomogła nam bramka na początku. My „Podchodzimy do meczów jeden po drugim. Jesteśmy w ostatniej czwórce. Nie możemy się ukrywać, będziemy starać się dojechać do końca. Wciąż są duże kawałki, ale musimy je pokonać.”

READ  Wyrok więzienia został potwierdzony w apelacji przeciwko pomocnikowi Sochaux, Sambo Yatabariemu