Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jeep Elite: Strasburg upadł

Z drugiej strony Dijon, pokonany w sobotę w finale Coupe de France przez ASVEL, kontynuował dobrą passę w Jeep Elite, wygrywając wtorkowy wieczór na podłodze Châlons-Reims, podczas gdy w wieczornym szoku Villeurbannais został zatrzymany. drogę przez Strasburg. Zwycięzca Polłazaka, Poloni Levallois, wciąż jest w zasadzce.

Tym razem Dijon jest tym, który się uśmiecha, a Asfil płacze. W minioną sobotę na AccorArena podczas finału Coupe de France Burgundczycy zeszli z ziemi ze spuszczonymi głowami, podczas gdy Villeurbannais nigdy nie przestali świętować dziesiątego sukcesu w konkursie. Nastrój zmienił się we wtorek wieczorem, gdy oba zespoły wróciły do ​​furii elitarnych jeepów. Podczas JDA natychmiast znalazł uśmiech, kontynuując swoją imponującą passę, podpisując piąty sukces z rzędu, na podłodze Châlons-Reims (90-80) Dzięki ponownie bardzo dobremu meczowi belgijskiego Vanwijn, z 20 punktami, francuscy mistrzowie po swojej stronie zobaczyli swoją dobrą dynamikę (cztery kolejne zwycięstwa przed wyjazdem do Alzacji, a tym samym ten tytuł również w Coupe de France), aby oddzielić się od Strasburga (98-95) w Rhénus.

Trzecie miejsce w turnieju i ostatnia drużyna, która pokonała Dijon, SIG, który został pokonany tylko w ostatnich sześciu meczach z Monako, zrobił paskudną sztuczkę kibicom Tony’ego ParkeraWe wtorek wpadł na trzech mężczyzn, szczególnie w formie i książce, w tym trzech z 69 punktów na 98, które Alzaty zdobyli w tej części: Colson (29), Jefferson (24) i Maureen (16). Wielki hit ze Strasburga, który w ten sposób utrzymuje dystans wobec Asville, nadal zajmuje piąte, ale także czwarte miejsce w układzie Boulogne-Levallois. Podczas gdy Monaco wygrał pierwszy mecz finału Pucharu Europy, mieszkańcy Ile-de-France, prowadzeni przez tandem Michino (20 punktów) – Shikoku (18 punktów, 16 zbiórek), są brutalni, ale zatonęli (91-85) na domu. Siódmy z rzędu.

Oszołomiony przez Chalons sur Saône (81-80) w Koloseum, występ Gravelines-Dunkerque, który nie wygrał sześciu meczów, był bardzo słaby. Z drugiej strony dla Ilana i jego najlepszego strzelca wieczoru Crawforda (20 punktów) to pierwsze zwycięstwo po pięciu meczach z rzędu przynosi największe korzyści, nawet jeśli były mistrz Francji od dawna wiedział, że tego nie zrobi. Nie powinno pochodzić z ostatniego etapu. Limoges widział również, jak wagon kwalifikacyjny przejeżdża pod jego nosem. Wieczorem 32 dnia tak się nie stało. Po czwartym z rzędu zwycięstwie na wyjeździe, CSP zajmuje 8 miejsce, co jest synonimem kwalifikacji. Poprawione przez Strasburg w Beaublanc w ostatnim dniu, tak jak to było już w Dijon i Roanne, Limougeauds z drugiej strony mają się dobrze. Cenę zapłaciła Nanterre, którą we wtorek (88-66) przegrał z Polakiem Maciej Lambie (19 punktów).

Jednak Limoges został ostrzeżony: Orlean, który odzyskał dziewiąte miejsce, korzystając z porażki Portel pod Pau (90-68) i Rowana w Chole (83-72), nie pojedzie. We wtorek mężczyźni z Loary odrobili straty po porażce u siebie z Nanterre 23 kwietnia, zatrzymując się u siebie (78-70) na szóstym miejscu w rankingu Borg in Press, który mimo to pozostał na dwóch zwycięstwach. Jeśli siódmy bilet nie jest w stanie uciec z Le Mans, to jasne jest, że ósmy bilet będzie do końca przedmiotem intensywnej rywalizacji.

READ  C'Chartres Rugby umacnia swoją drugą passę, rekrutując byłego reprezentanta RPA

Koszyk – Jeep Elite / Journey 32EME
Wtorek 27 kwietnia 2021 r
Chalon Sur Saone Gravelines-Dunkierka: 81-80
Orthies Paw Luck Le Portal: 90–68
Pollazak – Levallois : 85-91
Chalon Reims – Dijon : 80-90
Chulit Rowan: 83-72
Nanterre – Limoges : 66-88
Aurelian Borg In Press: 78-70
Strasburg Asfil: 98–95

Czwartek 27 maja 2021 r
18:00: Monako-Le Mans