Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nabycie Girondins: Nowy projekt ze Szwajcarii – Girondins

To jest informacja z RMC Sport. Biznesmeni z branży fintech z Bordeaux przygotowują się do ujawnienia planu przejęcia Girondins de Bordeaux.

Projekt prowadzony przez Eli Simona Pau, który studiował w Bordeaux, przedstawia RMC Sport. Grupa składa się z około 10 entuzjastycznych przedsiębiorców z Girondinu. Kierują swoim modelem, dając kibicom możliwość zostania udziałowcem klubu. Siła finansowa tej grupy firm jest obecnie nieznana.

Czy przed rozwojem lokalnym skupiłeś się na Europie i świecie?

Więcej dowiemy się w środę rano, czytając Francja Blue Gironde. To szwajcarski biznesmen, który już teraz myśli o stworzeniu społeczności Girondinów i fanów socios w Europie i na świecie dzięki swojej technologii. Poza tym nie dowiadujemy się niczego o sportowcu ani zarządzaniu boiskiem, az drugiej strony odkrywamy, że możemy stać się społeczni, płacąc kryptowalutą …

Dodatkowo można założyć, że skurczyła się jego powierzchnia finansowa, bo ten kandydat twierdzi, że jest już gotowy do podjęcia innych projektów. Pochodząc ze Szwajcarii, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w najbliższych dniach spotykał się z biznesmenem Bruno Veveyem. Łatwo byłoby się połączyć, gdyby nie było już aktywne. Proste przypuszczenie.

Przeczytaj także: Pierre Hormich stawia projekt socios na stole zakupowym Girondins

READ  Ram wygrywa Masters - Team