Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mocne przesłanie Jeana-Michela Olasa od Monaco-OL

Po tym ogłoszeniu

Olympique Lyonnais dostał ciężki cios w głowę. Po przegranej niedzielnej nocy na stadionie Groupama z Lille (2-3, 34. dzień Ligue 1), John zdecydowanie pożegnał się z ostatnimi nadziejami na zdobycie tytułu. Jean-Michel Aulas, siedzący na marginesie konferencji prasowej we wtorek, powrócił do tego ogromnego rozczarowania. „Mieliśmy ciężki weekend. (…) Dla męskiej drużyny to duże rozczarowanie, zwłaszcza że podczas spotkań z Monako i Lille widzieliśmy rajdy, a zwłaszcza taktykę i oportunizm w pierwszych dwóch połowach. tych meczów. Szczęście nie uśmiechnęło się do nas w tym roku ”., Powiedział.

Ale jeśli czuje się logicznie rozczarowany, szef drużyny runicznej jest daleki od poddania się. „Rozczarowanie podczas weekendu ustąpiło miejsca ambicjom i dynamice poniedziałku i wtorku. Dużo pracujemy z Vincentem Bonsu, Juninho i Rudi Garcia nad niedzielnym meczem, a także przyglądamy się temu, co wydarzy się w harmonogramie. Nasza czwórka zakończyła że wciąż jest ciężki cios, żeby grać tyle, ile zagramy Przynajmniej w Lidze Europejskiej. Może też być ambitny, jeśli go tam zostawimy. Ale to nie jest to, co nas napędza. Chcemy zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. „, Zostaw szefa OL, śledź bezkompromisowe widowisko sportowe.

Liczby z OL

„Dziś mamy 67 punktów. Jeśli wygraliśmy wszystkie mecze z 79 punktami, to nie ma statystyk, ponieważ byliśmy w Lidze Mistrzów z taką liczbą”., To jest wyjaśnienie. Krótko mówiąc, pierwsza wyraźna wiadomość dla jego ludzi. Przed naleganiem. – Jestem przekonany, że stawiając wszystkie aktywa na naszą korzyść, możemy podnieść poprzeczkę. To przejdzie przez Świętą Ligę w klubie i w całej społeczności OL. Odwrócimy trend i zakwalifikujemy się. To podwójne albo nic.Wysłane na kilka dni przed tym finałem.

Rozpoczęto wezwanie do świętego zjednoczenia i powszechnej mobilizacji. Między graczami. Jak z liderami. I personel. – Istnieją również ważne opcje taktyczne, z określonymi graczami. To zależy od trenera, aby działać. Musi być solidarność między liderami. Vincent i Johnny Muszę wysłuchać wszystkiego, co zostało powiedziane, uporządkować informacje i dobrze Zapewniam, że będziemy tam w niedzielę. Widzieliśmy to przeciwko. „Monako w Coupe de France mamy środki, aby wygrać i wygramy”.Doszedł do wniosku jako lider. Teraz gra zależy od jego drużyny.

READ  Wendy Renard, niczego niepodejrzewająca szefowa zwycięskiego Bluesa