Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania-Polska, gole czy niepowodzenia

Piłka nożna

Czy Hiszpania będzie pierwszą dużą opcją w dolinie? Po rozczarowaniu na Euro 2016 we Francji i Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji dwukrotnie odpadł w 16. rundzie, a ta „róża” w odbudowie musi zrobić wszystko, aby uniknąć nowej katastrofy. Ale obawy już istnieją: ”
To dla nas bardzo ważna gra. Powiedziałbym nawet, że klucz. Konkurencja, z którą trzeba się zmierzyć bez zgadywania (Pasować) Nie.
– powiedział we wczorajszym wywiadzie francusko-hiszpański obrońca federalny Aymerich Laborde.

Po remisie otwarcia (0:0) ze Szwecją w poniedziałek Hiszpanie pozostawili na widzach gorzkie wrażenie. Trzeba przyznać, że mężczyźni Luisa Enrique w większości dominowali i byli atrakcyjni: zdobyli 953 stypendia, najwięcej od początku euro, i niezliczone możliwości. Jednak słaba natura napastników Alvaro Moraty, którzy w poniedziałek przegapili dwie wyraźne okazje, została ostro skrytykowana przez hiszpańską prasę. Napastnik Juventusu zadął nawet w poniedziałek z trybuny stadionu Cartouza.

„Louie”, „Światowa klasa”

ja
Wie, że jest wiele oczekiwań, ale ponieważ jest światowym sędzią, gra dla jednej z najlepszych drużyn w Europie. Kiedy jesteś wspaniałym człowiekiem, nieuchronnie jest wiele oczekiwań. Dwa mecze, których nie trafił, ale jeśli tak się stanie, następnym razem, gdy zdobędzie jeden, dwa lub trzy punkty, wszyscy znów będą go ubóstwiać.
, Bleets Laborde.

Po zmierzeniu się w poniedziałek z drużyną zakorzenioną w swoim obozie, bez sukcesu w znalezieniu wyłomu, Hiszpania prawdopodobnie znajdzie ten sam wzór jutro wieczorem … z jednym dużym zagrożeniem: Lewandowskim. Europejski Złoty But, okrzyknięty Piłkarzem Roku FIFA w 2020 roku, został zakłócony przez słowacką obronę w pierwszym meczu (porażka 2:1).

READ  Dzienna rejestracja w 2021 r., szpitale w tarapatach

ja
Był najlepszym zawodnikiem na świecie w naszej drużynie. Ale kto to zignoruje, nie będzie na nim polegał
– komentował Crowley dla polskiego dziennika RepublikaJednak 32-letni napastnik, który strzelił 66 goli w 120 występach, ”
Karmione piersią z dobrego basu
Poniedziałek w Petersburgu. ”
Najwyraźniej to jest ich główne zagrożenie w ataku, wszyscy znamy sezon, w którym się teraz cieszy, jest piłkarzem światowej klasy.
“, powiedział wczoraj hiszpański skrzydłowy Pablo Sarabia.

Zwrot koszy

Według LaBorte celem jest zapobieganie w Europie ludziom o wysokich wynikach.
To jest coś dobrego
. ja
Wreszcie, w każdym meczu próba bycia lepszym od przeciwnika jest wyzwaniem. W tym przypadku jest to Lewandowski
Hiszpanie mogą liczyć na zarobki swojego kapitana Sergio Busquetsa, przynajmniej w grupie: senior „Rose” (34 lata), jedyny zawodnik na mundialu na południu, który powróci do hiszpańskiej selekcji na Mistrzostwa Świata 2010 Dzisiaj prawie 6 tygodni później Kovit – 6 czerwca po pozytywnym teście na 19.

Od tego czasu został zabrany do karetki pogotowia i odosobniony, ale bez objawów, Busquetowie przeszli szkolenie osobiste, aby powrócić. Ukończył dziś negatywny test na swoim ostatnim teście PCR i dziś wieczorem pojedzie do Sewilli z innymi kolegami z drużyny. “Jesteśmy Wszyscy wiedzą, że kapitan jest „zajęty”. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci, jest dla nas ważny w piłce nożnej i po ludzku.
W pierwszym meczu powiedział tymczasowy kapitan Jordi Alba.

Każda decyzja inna niż jutrzejsze zwycięstwo poważnie osłabiłaby szanse Polski w kwalifikacjach i zagroziła szansom Hiszpanii.
6-7 Ulubiona drużyna
O ostateczne zwycięstwo, jak powiedział Louis Enrique. Jutro ma to udowodnić strzelając gola.