Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hipoteza powrotu Raphaela Varane’a…

Hipoteza powrotu Raphaela Varane’a…

„Zakończę karierę albo w Madrycie, Manchesterze, albo Lens. Na pewno nie przejdę do innego klubu. Ale Madryt wydaje mi się skomplikowany, zwykle tam nie wracamy. Przeważnie dzisiaj skończę w Manchesterze lub Lens”.Raphael Varane wyjaśnił w wywiadzie: GQ W zeszłym roku mieszkaniec Lille mówił o swojej przyszłości. Nawet jeśli nie planował zakończenia kariery, jasno określił, czego się spodziewać w przyszłości.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Wypowiedź, która pojawiła się w ostatnich dniach i ma sens, skoro wraz z końcem sezonu zapowiedział odejście z Manchesteru United. Czy mistrz świata 2018, który nie chce wyjeżdżać do egzotycznego miejsca, wróci do swojego klubu treningowego w nadchodzących tygodniach? Jeśli zwolennicy Lance’a już się ślinią, nic poza tym nie zostało zrobione.

Do czytania
Angielska Premier League: Manchester United oferuje Newcastle i odzyskuje nadzieję w wyścigu do Europy

RC Lens bada możliwość powrotu Raphaela Varane’a

Jest jednak duża szansa, że ​​Raphael Varane (31 l.) będzie nosił barwy Sang-et-Or 13 lat po swoim ostatnim meczu dla Lens (29 maja 2011 r., ciężka porażka z Nancy 4:0 w lidze ). 1) Dziś wydaje się to przedwczesne. Z naszych informacji wynika, że ​​klub Artesian, który nie podjął jeszcze żadnych kroków z zawodnikiem, bada wykonalność procesu XXL, co niekoniecznie będzie zależeć od przyszłości Kevina Danso.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Czy Raphael Varane wróci do RC Lens?

Trwa tworzenie obrazu

Dlatego musimy zachować rozsądek. Jednak silne pragnienie Varane’a powrotu do RC Lens, fakt, że obecnie zajmująca szóste miejsce drużyna Ligue 1 rozważa sprowadzenie go z powrotem, a także nowy wymiar, jaki klub z północy nabrał od kilku miesięcy, mogą podsycać pewne powody mieć nadzieję. On podąża.

READ  Uchodźczyni z Ukrainy Olga Riabczuk odbudowuje się w Falaise

pub. the
aktualizować