Celtics pokonują Cavaliers i docierają do finału konferencji • USA Basket

Pierwsza piłka kwalifikacyjna do Celtics niezgodne z Jeźdźcyu siebie, a najlepsza drużyna sezonu zasadniczego (113-98) nie zawahała się potwierdzić swojego biletu do nowego finału konferencji na Wschodzie po piątym meczu.

Bez Donovana Mitchella, Jarretta Allena czy Caris LeVert ten ruch byłby zbyt wysoki Clevelandprowadzone przez Evana Mobleya (33 punkty) i Marcusa Morrisa (25 punktów), ale który był już wcześniej specjalnie karany Jaysona Tatuma (25 punktów, 10 zbiórek, 9 asyst, 4 przechwyty), Ala Horforda (22 punkty, 15 zbiórek, 5 asyst, 3 bloki) lub Derek White (18 punktów, 6 asyst, 5 zbiórek). Boston.

Cleveland walczy dobrze, ale Boston jest silniejszy

Mecz rozpoczyna się równomiernie (28-28), a Cavaliers opierają się wielkiemu zewnętrznemu sukcesowi Celtics, którego uosobieniem jest Derrick White, zwłaszcza popełniając błędy i wykorzystując z bliska to, co daje mu zielona obrona.

Dobry wkład Marcusa Morrisa i Sama Merrilla pomógł Clevelandowi nadal pozostać w grze, łącznie z White’em, ale także Jaysonem Tatumem i Alem Horfordem. Jednak dobre zakończenie tej połowy pozwoliło drużynie C, wciąż gorącej z 3 punktami, prowadzić 18-6. Istnienie (58-52)

Bez komplikacji, podobnie jak Evan Mobley, który skutecznie upierał się przy malowaniu, Cavaliers trzymają się jak tylko mogą na tablicy wyników, pomimo pospiesznych prób Jaysona Tatuma, który padł na Celtics niedaleko miejsca KO (85-78 ). Wreszcie w czwartej kwarcie Boston odbił się na dobre, prowadzony przez Jrue Holidaya i Ala Horforda. Wynik 13-2 zwalnia zatem kolegów z drużyny, Evana Mobleya i Marcusa Morrisa, bez jakiejkolwiek reakcji na jakość strzałów Celticu, a zatem Cleveland załamuje ramiona, nie wstydząc się swojego wspólnego występu z drużyną B, a nawet C (113-98). ).

O czym pamiętać

Szósty finał konferencji w ciągu ośmiu sezonów dla Bostonu. Od 2017 roku Celtics sześciokrotnie docierali do finału konferencji: w 2017, a także w 2018, 2020, 2022, 2023 i 2024. Najwyraźniej żaden inny zespół nie spisał się lepiej w tym okresie, a drużyna C będzie teraz musiała uporządkować swoją sytuację w porównaniu z drużyną C. Knicks lub Pacers w następnej rundzie, aby dotrzeć do finałów po raz drugi – i jedyny – po 2022 roku. Awansują bez względu na wszystko jako wielcy faworyci, ale uważaj, aby nie spowolnić meczu u siebie…

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio: wyniki dla wszystkich Francuzów Środa, 28 lipca 28

Cleveland upadł z bronią w ręku. Trudno – jeśli nie niemożliwe – widzieć, jak Cavaliers walczą z Celtics, z pewnością wciąż bez Kristapsa Porzingisa, podczas gdy brakuje im… Trzej z ich najlepszych sześciu czasów gry w tej sytuacji: Donovan Mitchell, Jarrett Allen i Caris LeVert . Dlatego ludzie JB Bickerstaffa robili wszystko, co w ich mocy, aby przeżyć, ale z biegiem czasu okazało się, że to ma swoje granice. Zatem jest to koniec sezonu bez smaku, ale z bólem, dla tych Caf, którzy teraz ryzykują przeżycie lata pełnego wydarzeń, biorąc pod uwagę niepewność co do przyszłości „Spedy” Mitchella…

Boston / 113 Zrzuty ekranu Kontynuacje
gracze minuta Zrzuty ekranu 3 punkty L.F. Hej dr T PD impreza Wewnętrzne Dziecko ct +/- zwrotnica ocena
38/79 13/31 12.09 6 22 28 25 16 5 10 2 98 104

Jak czytać statystyki? min=minuty; Strzały = udane strzały/próby strzału; 3 punkty = 3 punkty / próba za 3 punkty; LF = wykonane rzuty wolne/próba rzutów wolnych; O = odbicie w ataku; D = Odbicie w obronie. T = całkowita liczba zbiórek; Pd = pomaga; Fte: błędy osobiste; Int = przecięcia; BP = utracone piłki; ct: przeciw; +/- = różnica punktów, gdy zawodnik znajduje się na boisku; kropki = kropki; Ocena: Ocena gracza jest obliczana na podstawie działań pozytywnych – działań negatywnych.