Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Handel dziećmi jest równie opłacalny jak narkotyki”

„Handel dziećmi jest równie opłacalny jak narkotyki”

film”Głos wolności„Ekranowany jest w Stanach Zjednoczonych. Jest to film fikcyjny oparty na prawdziwych wydarzeniach. Tematyka: handel dziećmi. Carl Zero stara się obecnie o sprowadzenie tego filmu do Francji.

Carl Zero: „Wszyscy wiedzą o handlu dziećmi, ale nikt nie chce o tym rozmawiać”.

Tim Ballard to ktoś, kogo można nazwać współczesnym bohaterem. Pierwotnie pochodził z CIA i CIA wyznaczyła go do zajęcia się handlem dziećmi. Co ciekawe, nie wiedział, że coś takiego istnieje. Zaczął zwracać na to uwagę poprzez swoje działania rządowe. Zdał sobie sprawę, że na walkę z handlem dziećmi nie przeznaczono wystarczających środków. W 2013 roku zdecydował się odejść ze swojego oficjalnego stanowiska i założyć własną organizację pozarządową, która miałaby zająć się problemem handlu dziećmi. Tim Ballard otoczył się filmowcami, którzy filmowali jego procesy, aby wyprodukować filmy dokumentalne tak potężne jak Netflix czy Amazon. Wyjmij trzy– Powiedział Carl Zero.

Jak powszechne jest to zjawisko? „Handel dziećmi przynosi 152 miliardy dolarów rocznie, czyli tyle samo, co narkotyki. Dotyka 2 miliony dzieci na całym świecie. Jest tysiąc powodów, dla których warto je sprzedać: może to być adopcja lub umieszczenie ich w dziecięcych burdelach… A potem, kiedy się zmęczą, kiedy mają 12, 13, 14 lat, są zabijani, a ich narządy sprzedawane. To ruch, o którym wszyscy wiedzą, ale nie chcemy o tym rozmawiać.

Dochodzi także do handlu nienarodzonymi dziećmi. Jest to temat kolejnego filmu, który pokazałem w KarlZero.tv pt „Oczy diabła”. To polski film, którego akcja rozgrywa się w Polsce i Niemczech. Kierownik rozmawiał zarówno z matką sprzedawczynią, jak iz dealerami. Dziecko zostaje sprzedane za kwotę od 50 000 do 80 000 euro. To jest dokładnie miejsce, w którym jesteśmy. I nikt o tym nie mówi„, ubolewał Karl Zero.

READ  Fabian Carat jako para: wakacje z córką i kochankiem, uroczą brunetką już znaną!

„Musi istnieć prawdziwa świadomość na temat handlu dziećmi”.

„Gdyby Carl Zero próbował zdobyć czas antenowy”Głos wolności„We Francji celem jest podniesienie świadomości Francuzów na temat tej plagi”.Dzisiaj w społeczeństwie, podobnie jak w przypadku #MeToo, handel dziećmi z pewnością wywoła porażenie prądem. Kiedy spojrzymy na liczbę dzieci, które są ofiarami przemocy w kontekście kazirodztwa i których matka trafia do więzienia, ponieważ potępiła kazirodztwo… jest to zbrodnia hydra, zbrodnia dziecięca, która jest wszędzie. Jeśli nie będzie prawdziwej świadomości nie tylko Francuzów, ale ludzi na całym świecie, sytuacja będzie się powtarzać. Byłoby miło, gdyby nasze pokolenie to powstrzymało. I aby w następnym pokoleniu dzieci nie były przedmiotem handlu ludźmi, nie były gwałcone, nie były wykorzystywane, mam nadzieję, że będą mogły żyć w pokoju jako dzieci.

Ile dzieci jest ofiarami tego handlu? „To bardzo imponujące liczby. Interweniuje zjawisko imigrantów. Wiemy, że co roku znika około 10 000 dzieci-migrantów, a to ogromna liczba. Jeśli mówimy o Stanach Zjednoczonych, wiele, wiele meksykańskich dzieci udaje się do Stanów Zjednoczonych w celu handlu ludźmi w celach seksualnych. Niestety, często zdarza się, że rodzice sprzedają także swoje dzieci. Jasne jest zatem, że pokusa zysku, fakt, że z jednej strony panuje skrajna bieda, a z drugiej bogactwo i bogactwo… to waluta wymiany. Rządy, władze, FBI i CIA wyraźnie o tym wiedzą, ale najwyraźniej niewiele robią.

film”Głos wolności„Czy jest dostępny na platformach?”Amazon odrzucił film, Netflix go odrzucił… wszystko w imię tego, jak go nazywają „efekt zatrzymania”, „efekt zatrzymania”że to: „To będzie tak trudne, że ludzie nie będą tego oglądać”.. To nie ma żadnego sensu. Platformy te powinny być także miejscami, w których rozwijają się pomysły– powiedział Carl Zero.

READ  ETRIER 5 LAT - KWALIFIKA 1 - PRIX LOUIS FORCI

Przeczytaj także:

Codziennie o 12:30 w programie SudRadio „Andrei Berkov in All His States” można znaleźć „Leface à Face” Andrieja Berkowa.