Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fabian Carat jako para: wakacje z córką i kochankiem, uroczą brunetką już znaną!

Właściwie trudno, szkoda, nie móc zidentyfikować ojca, powiedzieć sobie, że nie chce tego dziecka. Właściwie to wstyd’, zostało ogłoszone Fabian Karat Dla mnie Telewizja rozrywkowa W kwietniu zeszłego roku ujawniła tajną tożsamość ojca jej córki Celeste, urodzonej 6 grudnia 2021 roku. dziecko było wynikiem krótkotrwałego związku. Podczas gdy czułem dużo winy, Samotna matka znalazła teraz swojego złotego ojczyma! To nie jest dziwne…

Tego lata Fabienne Carat już się nie ukrywa. Na łamach magazynu bliższyobecnie w kioskach, potem pojawiła się na wakacjach z Celeste, jej siostrą Carol w towarzystwie swojej małej córeczki…i były filtr Żonaty od pierwszego wejrzenia ! To Alain, którego odkryto w piątym sezonie emitowanym na M6 w 2021 roku. Były mąż Cécile nie znalazł miłości dzięki serialowi, ale po długim czasie w ramionach Fabienne Carat. Para przytula się przy basenie w Hiszpanii, bardzo blisko Cadaques, a ciemnowłosy mężczyzna z uroczymi tatuażami wciela się w idealnego tatę, opiekując się Celeste jak kucharz, wśród butelek, przytulania i spacerów w wózku. Trzeba powiedzieć, że jest już ojcem dwójki dzieci urodzonych z poprzedniego związku.

Jak zdradzają nasi koledzy, historia miłosna między tym, kto zagrał w nim Samię Nasri najpiękniejsze życie (Francja 3) 43-letni fryzjer spotyka się od trzech miesięcy. A wszystko zaczęło się dla nich w sieciach społecznościowych. Alan, fan pięknej brunetki, zrobił pierwszy krok, wysyłając wiadomość na Instagram. Stamtąd wywiązała się długa wymiana od pierwszego spotkania. Przede wszystkim przyjaźń i tylko przyjaźń Fabiana Carata i Alana. Z czasem ten związek przybrał inny obrót, gdy zostali parą.

Krótko mówiąc, Fabian Carat jest we wszystkim mistrzowską kobietą. Od strony zawodowej po sukcesie Sekcja wyszukiwania Na TF1 kanał zaoferował mu kilka projektów. A plotki wskazują, że obecnie kręci nowy serial i wkrótce pojawi się na pierwszej stronie, borajski kemping.

Obecnie filmujesz do innego projektu…

Do zobaczenia wkrótce na małym ekranie!

READ  Quinté PMU - Predict PRIX DE LA FORET DE CHANTILLY 3 maja 2022