Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WSPÓŁPRACA LG Z GOOGLE OFERUJE TRZY MIESIĄCE STADIA PRO Z telewizorami LG

WSPÓŁPRACA LG Z GOOGLE OFERUJE TRZY MIESIĄCE STADIA PRO Z telewizorami LG

jeszcze 50 tytułów Dostępne do gry od razu Nowi i starzy właściciele telewizorów LG Smart TV z systemem webOS 5.0 lub nowszym w Ameryka Północna A Europa

Englewood Cliffs (New Jersey)A 3 sierpnia 2022 /PRNewswire/ – LG Electronics Zjednoczone państwo Nawiąż współpracę z Google Stadia, aby zaoferować trzy miesiące dostępu1 Do Stadia Pro dla nowych i obecnych właścicieli telewizorów LG Smart TV. Ta ograniczona czasowo promocja jest już dostępna i obowiązuje na telewizorach LG2 Korzystaj z webOS 5.0 lub nowszego we wszystkich 22 krajach3 Jest teraz dostępny na Stadia, platformie Google do gier w chmurze.

Właściciele telewizorów LG, którzy ubiegają się o bezpłatne członkostwo w Stadia Pro, uzyskują natychmiastowy dostęp do ponad 50 gier, z nowymi tytułami dodawanymi co miesiąc, jednorazowymi rabatami na gry i regularnie oferowanymi dodatkowymi treściami. Dzięki Stadia Pro pozwala do 4K Grafika HDR, rozgrywka w 60 klatkach na sekundę i wciągający dźwięk przestrzenny 5.1 — telewizory LG Smart TV to idealny wybór dla zapalonych graczy, którzy szukają najlepszych wrażeń w grach bez kupowania drogiej konsoli lub komputera.

Reklama

Stadia ma również ponad 250 popularnych gier dostępnych do kupienia, w tym Film Cyberpunk 2077A Resident Evil VillageA Assassin’s Creed: ValhallaA Hitman 3 A Brama Baldura 3, Plus dostęp do rosnącej listy darmowych gier i wersji demonstracyjnych, w które można grać w szerokim zakresie kompatybilny kontroler – Gra nie musi być pobierana ani instalowana.

Uzyskanie tej bezpłatnej oferty Stadia Pro jest szybkie i łatwe dla właścicieli telewizorów LG Smart TV, którzy mogą po prostu znaleźć i kliknąć swoją ofertę Stadia Pro w sklepie LG Content Store. Następnie mogą zeskanować kod QR i rozpocząć proces realizacji na swoim telefonie za pomocą swojego unikalnego kodu.4

READ  Polska: z Odry wydobyto 100 ton martwych ryb

Ulubione już przez graczy na całym świecie telewizory LG OLED i inteligentne telewizory LG są idealnym wyborem do grania w strzelanki FPS, tytuły strategii czasu rzeczywistego i gry wyścigowe, ponieważ gwarantują czystą jakość obrazu HDR i głęboką czerń. i kolor Dokładne dzięki kilku milionom samoświecących się pikseli. Ponadto ultrakrótki czas reakcji na poziomie 0,1 ms i ultraniskie opóźnienie sygnału wejściowego bez utraty jakości obrazu zapewniają graczom przewagę, której potrzebują, aby wygrywać za każdym razem.

1 Oferta jest dostępna dla nowych subskrybentów Stadia Pro. Do rejestracji wymagana jest prawidłowa metoda płatności, ale nie zostaniesz obciążony przez pierwsze 3 miesiące i możesz anulować w dowolnym momencie – musisz anulować przed końcem okresu 3 miesięcy, w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata za czwarty miesiąc. Aby dowiedzieć się, jak zarządzać subskrypcją, wejdź na g.co/stadia/subscriptions.

2 Pełną listę kompatybilnych modeli telewizorów można znaleźć tutaj

3 Google Stadia jest już dostępny w Stany Zjednoczone AmerykiA KanadaA Zjednoczone KrólestwoA FrancjaA WłochyA NiemcyA AustriaA HiszpaniaA SzwecjaA szwajcarskiA DaniaA NorwegiaA FinlandiaA BelgiaA IrlandiaA HolandiaA PolskaA PortugaliaA Republika CzeskaA SłowacjaA Rumunia A Węgry.

4 Z oferty można skorzystać pod adresem 3 sierpnia 2022 Dla mnie 31 stycznia 2023. Termin odebrania bezpłatnej oferty członkostwa w Stadia Pro różni się w zależności od rynku. Akceptacja regulaminu i warunków. Sprawdź oficjalną stronę LG, aby uzyskać więcej informacji.

O LG Electronics Zjednoczone państwo

LG Electronics USA, Inc. , z siedzibą w Englewood Cliffs, NJ, jest spółką zależną LG Electronics, Inc. w Ameryce Północnej, globalnej firmie zajmującej się technologiami i innowacjami produkcyjnymi, o wartości 63 miliardów dolarów. w’ Zjednoczone państwoLG sprzedaje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego, produktów rozrywki domowej, wyświetlaczy komercyjnych, systemów klimatyzacji, rozwiązań zasilania i komponentów pojazdów. LG JEST ENERGY STAR 2022® Partner w Zrównoważonej Doskonałości Roku. Zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój środowiska i motyw marketingowy „Life’s Good” obejmuje zaangażowanie LG w uszczęśliwianie ludzi poprzez przekraczanie dzisiejszych i przyszłych oczekiwań. www.lg.com.

READ  Gra Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store sześć miesięcy po premierze

ŹRÓDŁO ELEKTRONIKA Zjednoczone państwo

RT