Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaniepokojenie – piosenkarz Daniel Levy, który ma raka: żona piosenkarza oznajmia, że ​​„czas ucieka” w bardzo niepokojącej wiadomości opublikowanej dziś po południu w mediach społecznościowych – wideo

Od kilku miesięcy piosenkarz Daniel Levy walczy z rakiem, od czasu do czasu relacjonując siebie lub poprzez listy miłosne od żony. W zeszłym tygodniu jego towarzysz ogłosił, że wokalista właśnie rozpoczął nowy protokół leczenia.

Ale w ten czwartek Sandrine wciąż jest na koncie Danielle Levy na Instagramie, opowiadając o swoim zdrowiu, zapraszając fanów do modlitwy o jej bratnią duszę. „Drodzy przyjaciele, mój mąż Daniel Haim Ben Sarah potrzebuje tefilotów (modlitwy). Liczę na was. Sandrine” – napisała na portalu społecznościowym.

„Nasz przyjaciel, piosenkarz Daniel Levy, teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje naszych modlitw o wyzdrowienie! Czas ucieka, ruszajmy i ruszajmy natychmiast.”kontynuuj wiadomość.

Wiemy, że od kwietnia zeszłego roku piosenkarz cierpi na komplikacje z powodu raka jelita grubego, z którym walczył w 2019 roku. Dlatego Daniel Levy został w trybie pilnym hospitalizowany i operowany 13 kwietnia 2022 roku.

Na początku tego miesiąca jego żona dała jasno do zrozumienia, że ​​„nadal wraca do zdrowia” i napisała kilka dni temu:

Nasza przyjaciółka, piosenkarka, Danielle Levy właśnie rozpoczęła nowy protokół leczenia. Módlmy się razem o jego pełne wyzdrowienie! Razem jesteśmy silniejsi i silniejsi! [l’un des noms donnés à Dieu dans la religion juive] Usłyszysz wszystkie swoje modlitwy. Dzięki Sandro.

Daniel Levy urodził się 26 sierpnia 1961 roku w Konstantynie w Algierii. Był bardzo młody, gdy cała rodzina opuściła Algierię, by osiedlić się w Lyonie. Dorastał w regionie La Duchère w rodzinie siedmiorga dzieci i wkrótce rozwinął pasję do muzyki. Zapisał się do Konserwatorium Muzycznego w Lyonie, przez dziesięć lat pobierał lekcje gry na fortepianie. W wieku 18 lat, niezbyt zainteresowany studiami, opuścił szkołę średnią, aby spróbować szczęścia i zostać muzykiem.

Na początku lat 80. Daniel Levy został pianistą w paryskim klubie. W 1993 roku Daniel Levy zaśpiewał tytuł Ce rêve bleu w duecie i zaczął się przedstawiać. W 2000 roku jego kariera rozpoczęła się od musicalu Dziesięć przykazań wyprodukowanego przez Elie Churakiego i Pascala Obispo. Moïse uosabia i interpretuje tytuł L’Envie d’aimer, co pozwoli mu ujawnić się opinii publicznej.

READ  Następne losowanie Lotto FDJ na poniedziałek 2 maja 2022: Graj online

Po stronie prywatnej Daniel Levy ma dwoje dzieci z żoną Laure. Syn Rafael i córka Ryfka. Ale w 2014 roku para się rozpadła. Daniel Levy ma najstarszego syna, Abla, urodzonego z poprzedniego związku. 7 października 2018 roku poślubił swoją partnerkę Sandrine Aboukrat na dwa lata w Marsylii. 15 lipca 2022 roku piosenkarka ogłosiła na Instagramie narodziny córki. (Źródło: Gala)

.