Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Malika Maynard zaskakuje wszystkich i przedstawia… „Tata przyszłości”!

W ciągu kilku tygodni, Życie Maliki Menard się zmieni. Dzieje się tak z wielu powodów. W rzeczywistości była Miss France od kilku dni krępuje dobre wieści, zwłaszcza tę, która zaskoczyła całą jej społeczność w dobrym tego słowa znaczeniu. Ponieważ piękność zaprezentowała nowy projekt na początek roku szkolnego z Vincentem Cerruti.

21 sierpnia odbędzie się w Radio M Poprowadzić nowy program z towarzyszem Hapsatou Sy i podzielić się dobrą wiadomością na swoim koncie na Instagramie. „Szczęśliwy, podekscytowany, w pośpiechu … Jestem tym wszystkim, aby znaleźć Cię każdego ranka od 21 sierpnia na @mradiofr”Cieszyła się, nie zapominając podziękować Vincentowi Cerruti za zaufanie, jakim ją obdarzył: „Dziękuję @instacerutti za powitanie mnie u swego boku. Dziękuję &nicolaspetitoff za zaufanie i życzliwość”. Pozostaje tylko przygotować nowe tematy i zapisy programu, którymi będzie się zajmować przez cały tydzień między 6 a 10 rano.

Przedstawiamy „Nowego Taty”

Wygląda jednak na to, że oprócz tej nowej pracy, kilka następnych tygodni Malika Maynard Obiecuj, że będziesz załadowany i to nie tylko w pracy. Emocjonalnie była królowa piękności ma zamiar przyjąć nową rolę, która wydaje się ją zachwycać, czego dowodem jest ostatnie zdjęcie, które opublikowała w swojej historii na Instagramie w czwartek, 4 sierpnia. Piękno przedstawiło „nowego ojca”, gdy była na balkonie kawiarni.

Jeśli jej zwolennicy mieli nadzieję, że Malika Maynard ujawni możliwą ciążę i pokaże twarz nowego mężczyzny w swoim życiu, niestety przegapiła. Może to był przyjaciel. Młoda kobieta chciała mu pogratulować tej wspaniałej wiadomości i skorzystała z okazji, aby poinformować swoich fanów, że w tym samym czasie zostanie „Tata”. Gratulacje dla niej, miejmy nadzieję, że może przyjąć tę nową rolę bez zbytniego niepokoju.

Zobacz także: Była Miss Francji Malika Menard i gospodarz Vincent Cerruti: „Dziękuję za przyjęcie mnie u swego boku!”

READ  Nawiedzał cię duch epickiego Jasona Reitmana

RF