Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kylian Mbappe ogłasza ważne oświadczenie przed meczem z Austrią

Kylian Mbappe ogłasza ważne oświadczenie przed meczem z Austrią

Po dwudniowym powrocie do treningów grupowych Kylian Mbappe opuścił kilka sesji od czasu przybycia drużyny The Blues do Niemiec. Napastnika udało się uratować i pracował w pokoju poza planem zdjęciowym. Jeśli załoga chciała się uspokoić, kibice reprezentacji Francji zastanawiali się nad jego obecnością w meczu z Austrią. Kapitan Blues będzie obecny i wyjaśni przyczynę swojej nieobecności.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

„To była tylko kwestia zarządzania przez trenera. Nie musiałem podejmować żadnego ryzyka. Jestem gotowy do jutrzejszej gry”.Powiedział w TF1 za starych dobrych czasów Francji i Austrii. Francuz pragnie zemsty po ostatnim Euro, na którym nie udało mu się osiągnąć najmniejszego osiągnięcia: „Napastnik zawsze jest mściwy. Moje Euro 2021 było mniejsze niż to, co mogę zaoferować i to, co osiągnąłem na innych międzynarodowych rozgrywkach. Zaczyna się jutro, nie możemy pomijać kroków ». Jutro będzie miał okazję otworzyć konto w zawodach.

Parions Sport en Ligne i Foot Mercato oferują bonus powitalny w wysokości 85 € i bonus bez depozytu w wysokości 15 € z kodem FM15. Zwycięstwo Francji 2:1 może zarobić aż do 646 euro.

pub. the
aktualizować

READ  Pablo Longoria grzebie ścieżkę Cristiano Ronaldo - Foot11.com