Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hamuje Messiego, sprawa Neymara stwarza presję w klubie!

Zaczynamy od naszego Pucharu Świata Pierwsza dziesiątka: strzelcy w wielkiej piątce turniejów

Podczas gdy Barcelona właśnie odniosła wielki sukces w meczu La Liga (3: 2) z Walencją, aspekt sportowy nie jest najczęściej poruszany w Hiszpanii. Ponieważ teczki Lionela Messiego i Neymara nadal zajmują się rozmowami.

W tym sensie dziennikarz El Chiringuito Quim Domenech przyszedł wczoraj wieczorem, aby uspokoić entuzjazm fanów Barcelony, którzy czuli, że przedłużenie Messiego zostało prawie osiągnięte. Jeśli dziennikarz pozostanie optymistą, na razie ocenia tylko 60% szans Barcelony na utrzymanie Bolgi. Jest to sprzeczne z informacją, która dała umowę częściowo zamkniętą.

Jedenasty globalny numer 339 jest dostępny tutaj

Laporta jest wrażliwa na lobby Neymara

Ponadto Kim Dominic wyjaśnił, w jakim stopniu przypadek Neymara był wektorem dyskusji w Barcelonie. W rzeczywistości Joan Laporta zmierzy się z prawdziwym lobby w swoim klubie. „W Barcelonie panuje trend, który kieruje wszystkim, by powrócić Neymar” – wyjaśnia dziennikarz. Presja Laporta trwa od tamtego czasu, według tego samego źródła, „Laporta chce spróbować to osiągnąć”. Wystarczająco dużo, aby wznowić serię w nadchodzących tygodniach …

READ  Paris Saint-Germain - Paris Saint-Germain: Neymar, znowu ten sam sprośny żart