Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gerson jest wiwatowany przez Sampaoli i Ohma

Pomimo braku Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, OM zamierza być ambitny w nadchodzącym letnim okienku transferowym. Od kilku dni brazylijska prasa dzieli się z nami kulisami negocjacji między Marsylią a Flamengo w sprawie transferu utalentowanego brazylijskiego pomocnika Gersona Santosa (23 l.). Transakcja o wartości 30 milionów euro, w tym premia.

W dzisiejszym wydaniu otoczenie gracza potwierdziło, że Flamengo odrzucił ostateczną ofertę w wysokości 25 milionów euro plus 5 premii od OM, ale skorzystał z okazji, aby powiedzieć to wszystko, mimo że myślał o FC Marseille: – OM to świetny standard w europejskiej piłce nożnej. Gerson z zadowoleniem przyjmuje ten potencjał i fakt pracy pod okiem Sampaoli. To pozwoliłoby mu jeszcze bardziej zbliżyć się do Seleção.Dlatego ten przypis jest codziennie przetwarzany.

Pochodzenie Sampaoli

Zawsze zgodnie ProwansjaJorge Sampaoli również byłby nieco optymistą w tej kwestii drużyna Potwierdza, że ​​argentyński trener, który minął ławkę Santosa i Atletico Mineiro, dobrze zna zawodnika i wierzy, że „posiada umiejętności techniczne niezbędne do dostosowania się do jego stylu gry”.

Ojciec i aktor Gersona, Marco, również wypowiadał się w codziennych felietonach sportowych i wygląda na bardzo podekscytowanego możliwością dla Marsylii: „To wielki zaszczyt dla takiego klubu, że zaopiekuje się nami. Zdajemy sobie sprawę, że to historyczny klub w Europie. W tej chwili dyskutujemy. Obecność Sampaoli? Tak, to ważne. najlepsi trenerzy na świecie. Ma kompetencje i konkurencyjność. Jego obecność wpływa na nasz wybór. „

Czas pokaże, czy OM zdoła znaleźć wspólny język z Flamingo. Wczoraj nasi koledzy z Mercato stóp Okazało się, że Marseille FC zamierza złożyć nową ofertę o wartości 32 mln euro. Ze swojej strony Carioca zażąda 30 milionów euro + 10% z tytułu odsprzedaży lub 35 milionów euro. W związku z tym pozycje obu klubów nie są bardzo od siebie oddalone.

READ  Walka Kyliana Mbappe z Pasterzami