Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fałszywe jury i autor więdną

czwartego dnia – Reżyser Rithy Banh zrezygnował z jury TikTokShortFilm, aby potępić presję sieci społecznościowej, zanim ostatecznie wznowił swoje stanowisko. Na ekranach reżyser Jerzy Skolimowski daje w filmie tytułową rolę osiołkowi EO.

Od godziny mija piątek. Kolorowy tłum, w którym wyróżniają się złote łańcuchy i kolorowe kurtki, kieruje się na Magnum Beach, gdzie promuje się marka lodów. Strażnicy tracą włosy, których nie mają. „Jakie piękne są te mewy w świetle ulicznych latarni…„, uwaga, arogancki dziennikarz bitewny. Na dole swingersi mówią po angielsku i statystyce z Instagrama. Aktor? Może. Nadeszła kolej influencerów, by przejąć kontrolę nad Croisette. Spotykamy nawet Danielle, zabawną prawie siedemdziesięcioletnią YouTuberkę ze Studio Danielle Trzepotaj i przyjmuj prośby o selfie, nawet niezdarne zdjęcia.

Jestem pierwotnie aktorem.Wyjaśnia, że ​​młody paryżanin w czerni Marcel wyjmuje telefon. Ale mam wpisy dzięki temu, co zamieszczam w sieciach.Ci z długimi ramionami mogą złapać małą Kylie Minogue na wideo. Gwiazda, która podróżuje z USA iz powrotem, śpiewa bardzo piękny remiks swojej piosenki nie mogę wyrzucić cię z mojej głowy. Benjamin Pavard pozostaje przy parkiecie na ławce. Staruszek w kwiecistej sukience, która nakręca się do elektrycznych dźwięków. Influencer siedzi na dziesięciocentymetrowym obcasie. A w powietrzu krąży elektroniczny dym z cygar.

duże kopyta

W tym roku festiwal rozwija swój czerwony dywan na wybiegach. Za pośrednictwem swoich partnerów Brut, który zaprosił dziesięć gwiazd z sieci, w tym Squeezie i TikTok. Z drugim małżeństwo już się chwieje. Reżyser francusko-kambodżański Rithy Banh zrezygnował z pracy w jury filmów krótkometrażowych TikTok, któremu przewodniczył. przed powrotem na swoje miejsce po odwróceniu platformy. „Trudność polega na tym, że ta firma skupia się na marketingu, Dyrektor zeznaje w UPS. Konkurs z jury, to powinno rymować się z całkowitą samodzielnością w wyborach.„Chińska platforma zostałaby podarowana”propozycjeOd imion do nagrody.

READ  Jak „odbudować społeczność” w pracy, dwa lata po pandemii?

Jerzy Skolimowski mógłby udzielić mu lekcji samodzielności artystycznej. Papa w swoim nowym filmie powierza Polskiej Nowej Fali główną rolę… osiołkowi. W walce ze swoim losem (aby zostać Salami), Konie, które spotykają Isabel Hubert, spotykają Ciemność Ludzi. „Mówi nam: „Spójrz na mnie, jestem żywą istotą jak ty. Tak jak ty mam pragnienia, potrzebuję uczucia””, tłumaczy w filmie 84-letni reżyser, który niedawno upadł na głowę i został w Polsce.Tu podpisuje wizualne doświadczenie, które jest co najmniej wyjątkowe.” EO Niesie piękne przesłanie. Ten film powinien być pokazywany wszędzie„Sędziowie to zapracowany krytyk. We wszystkich stajniach?

Po powrocie z gwiazd ujawnił się amerykański reżyser James Gray Czas Armagedonu oklaski. Film przypomina, jak wspomnienia z dzieciństwa, zwłaszcza traumatyczne, sprawiają, że czyny mają nadejść. Wydarzenia tego młodego człowieka rozgrywają się w Nowym Jorku, gdzie wywodzili się przodkowie z Ukrainy. Toczy się tam dzisiaj wojnapodkreśla w naszych kolumnach wylot, To uczyniło mnie mrocznym i cynicznym”. Walka reprezentuje festiwal. Honorowo zaprezentowany przez producenta, współreżysera i redaktora filmu dokumentalnego Mariupol 2, przedstawiany przez Mantasa jako zamordowany w marcu Wedaravicius, był głęboko poruszony. Et, pour fédérer autour de la Cause de Kiev, aura sans doute été plus skuteczność formalnego żądania przedstawicielstwa ukraińskiego na wyłączność Russe du festival… .