Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2020 – po Francja – Niemcy – „Dream Team”, „Symphony”, „The Huge”: włoska prasa uległa bluesowi

rywalizować? Jaka jest konkurencja? We Włoszech, gdzie francuska reprezentacja jest z pewnością lepszym wrogiem, występ The Blues z Niemcami (1:0) we wtorek wieczorem w Monachium zrobił mocne wrażenie. Do tego stopnia, że ​​tłok transalpejski jest dosłownie dytrampią z ludźmi Didiera Deschampsa, zdolnymi do przedstawienia prawdziwego obrazu”symfoniaTwarz Mannschafta Gazzetta dello sport.

Najpiękniejszy Deschamps, gwiazda Pogby, kto może pokonać Bluesa?

Co za pokaz siły, mecz zdominował wynik: Blues są wielkimi faworytami Euro 2020 (…) Ich silnik jest mocniejszy i bardziej wyrafinowany niż silnik niemiecki. Są faworytami turnieju i nie gubią się we własnym pięknie„Czy możemy czytać w najważniejszych codziennych artykułach sportowych w Alpach”.To drużyna marzeń, trochę jak gwiazdy NBA na igrzyskach olimpijskich„uważa ze swojej strony, że” Corriere della Sera, Podczas prasa drukarska Mówiąc o zespolez innej planety“.

Euro 2020

Kimmich i Niemcy mają najgorsze: „Nie byliśmy najgorszą drużyną”

3 godziny temu

Francja zaprezentowała się fenomenalnie, nawet jeśli wynik wyglądał przeciętnie (…) To był pojedynek dwóch gigantów, ale tylko w jeden sposób, ponieważ Blues przybyli skądinąd.”, dodaje dziennik Piemont, który również uważa to zaUlubiony“Mistrzostwa”.Wątpliwość jest uzasadniona. Ale zamiast wygrać Euro, tylko Francja może je przegrać‘dopóki nie ogłosisz Corriere della Sera.

Pogba zachwyca

autor Prawie idealny mecz we wtorek wieczorem ليلةPaul Pogba, który w szczególności minął Juventus Turyn, wezwał cały swój talent do włoskiej prasy.Łączy w sobie klasę i fizyczność (…) Ballons d’Or zapewnia łatwość deformacji“, pisze dziennik ogólny.”Dominujący, elegancki, czasem majestatyczny„Czy możemy czytać na boku?” Tuttosport, kto daje mu ocenę 7. Najlepszy? 8/10 cala ładne Gazzetta dello sport.

„W pierwszej połowie było 21 zawodników, a Pogba prowadził”

Ale nie tylko Pogba błyszczała w ogrodzie Allianz Arena w Monachium. N’Golo Kanté zrobił również wrażenie na mediach trans-mleczarskich. “Po cichu sprzeciwia się wszystkiemu, co denerwuje przeciwników. Zawsze we właściwym miejscu we właściwym czasie. Ogromny‘, Napisz Corriere della Sera. “On jest wszędzie“, zidentyfikuj czasopismo. Na szczególną uwagę zasługuje również Adrien Rabiot, którego występ chwalili wszyscy obserwatorzy Transalpine.

Euro 2020

Czy ten blues jest niezwyciężony?

11 godzin temu

Euro 2020

Francja-Niemcy 2021 jest silniejsza niż Francja i Belgia 2018.

11 godzin temu

READ  Guardiola demontuje koncepcję Superleague