Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Rosji kotowi udało się przewidzieć zwycięzców

To kot, który nie przestaje budzić ciekawości. W Rosji Achilles, biały i głuchy kot od urodzenia, został oficjalnym przewodnikiem turnieju Euro 2021 w Petersburgu. Przed każdym meczem rozgrywanym na miejskim stadionie Krestovsky, Zwierzę musi podejść do jednej z dwóch misek przed nimKażdy z nich opatrzony jest flagą ograniczeń danego spotkania.

Jak pokazano CWiadomościTen kot zrobił wrażenie na fanach piłki nożnejعشاق Przewidywalność Zwycięzca rozgrywek kontynentalnych. W meczu otwarcia, który Włochy wygrały z Turcją (3-0), Achilles zjadł miskę Squadra Azzura I podczas meczu powtórzono, że Belgia wygrała z Rosją (3:0).

Jednak każda dobra seria się kończy i Achilles nie był wyjątkiem od reguły. Podczas meczu między Polską a Słowacją (1-2), jego talent zdradził go, gdy zmierzał w kierunku polskiej flagi.

Teraz do 1/8 finału w Petersburgu pozostały jeszcze cztery mecze, więc będzie Achilles Nowe możliwości przekonania jej boskiej mocy. Ku uciesze 22 tysięcy obserwujących, którzy śledzą jego konto na Instagramie.

Redakcja poleca
READ  Śledź transmisję na żywo z Circuit de Wallonie (wideo na żywo o 15:45)