Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwóch marokańskich bokserek to w Polsce harraga

Dwóch marokańskich bokserek to w Polsce harraga

© Prawa autorskie: Dr.

19 kwietnia 2021 – 22:00 – Sport – Dodane przez: GA

Dwóch marokańskich bokserów wykorzystało swój udział w turnieju w Polsce i zniknęło bez śladu. To nie pierwszy raz, kiedy sportowcy wyróżnili się tego typu zachowaniem, szkodząc reputacji federacji i wszystkich bokserów.

Wyjechali do Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Dyscyplinie. Ale bokserzy Reda Bouyahioui i Elias Belmlih znaleźli okazję, aby zapewnić życie dalekie od rzeczywistości, w którą wierzą, że żyją w swojej ojczyźnie w Maroku. Według Daily poranek, To będzie „hrig”, odkąd bokserzy opuścili centrum treningowe biorących udział w selekcji w ubiegły czwartek, a następnego dnia musieli stoczyć walkę. Marokańscy sportowcy zwykle znikają w dziczy, gdy trafiają do Europy, aby rywalizować w sporcie.

Przed Rezą Al-Buwehiwi i Ilyasem Belmlihem byli Abdul Aziz Al-Medini i Yassin Bin Dada. Procedura zastosowana w tym przypadku polega na poinformowaniu marokańskiego przedstawicielstwa konsularnego, a także władz lokalnych, aby można było wydać zawiadomienie o inspekcji. Marokańska delegacja sportowa liczy, że dwaj bokserzy, posiadający ważną wizę, pozwolą im podróżować po terytorium Polski i strefie Schengen przed zakończeniem turnieju, aby nie zepsuć wizerunku federacji i Maroka.

Słowa kluczowe: Polska, Boks, Zaginięcia, Poszukiwania

Te artykuły mogą Cię zainteresować

READ  „God Save the Kings”, „Historical”, „Guillotine”… Francuska i angielska prasa dytyrambiczna o piętnastym zwycięstwie Francji