Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ponowne uruchomienie PSG, OM lub OL, kluczowej roli Nassera Al-Khilifi?

Zaczynamy od naszego Pucharu Świata 10 najlepszych graczy pod koniec swojej dekady w Ligue 1

„Nie zaprosiliśmy Paris Saint-Germain ani dwóch niemieckich klubów, zamknęliśmy go na 12 klubów”. W swojej interwencji w El Chiringuito Florentino Perez nie był szczerze przyjacielski z Paris Saint-Germain, który został usunięty z pierwszej edycji Premier League. Klub stołeczny nie jest jednym z klubów założycielskich, ale za kulisami szykują się zmiany.

Paryżanin mówi dziś, że faktycznie Paris Saint-Germain, a także inne francuskie kluby, powinny zostać skonsultowane w ciągu najbliższych kilku godzin. Co ożywia potencjalny udział francuskich klubów w projekcie. To samo dotyczy klubów niemieckich, podczas gdy pozycje Bayernu i Dortmundu są w tej chwili radykalne.

Jedenasty globalny numer 339 jest dostępny tutaj

Al-Khulaifi próbuje odnowić dialog

Ze swojej strony L’Equipe dokonuje przeglądu roli Nassera Al-Khelaifi w tej wspaniałej serii, która łączy Premier League i UEFA. Główną rolę prezydenta Paryża określa się jako „rozjemcę”. Rozdarty między chęcią zerwania połączenia, które zostało sfałszowane z UEFA, a jednocześnie chęcią uniknięcia lukratywnego pociągu Premier League, jeśli naprawdę się zacznie, prezydent Paryża próbuje wskazać związek.

„NAK rozumie, że jeśli Super Liga nadal będzie sprzeciwiać się UEFA, nie wykona pracy PSG. Dlatego od niedzieli i pierwszych posiedzeń Komisji Gospodarczej ds. Afryki stara się połączyć oba obozy, aby rozpocząć dyskusje w celu osiągnięcia porozumienia, z którego wszyscy są zadowoleni ”- pisze zespół, który spodziewał się, że nawet Nasser Al-Khelaifi„ wzmocni ”oczy europejskiej piłki nożnej, jeśli uda mu się ponownie połączyć.

READ  Mbappe - Paris Saint-Germain: Będzie legendarna!