Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobbsa.  60-latek okaleczył samochód i próbował popełnić samobójstwo… skarpetą

Dobbsa. 60-latek okaleczył samochód i próbował popełnić samobójstwo… skarpetą

Prawdziwy szalony cios dla tego 63-letniego mężczyzny. W ciągu kilku godzin wpadł w szał i postawił organy ścigania na palcach. Po ukrytym objeździe przez szpital Nord Franche-Comté.

przez Sama Bonjiana
20 lipca 2023 o 06:15 | Zaktualizowano o 19:24

„Do tej pory nigdy nie miałem z tą osobą problemu” – przyznaje Mathieu Bloch, burmistrz Colombier-Fontaine. W środę po południu ten 63-latek był bardzo silny i potężny. Czy to może być pochodzenie tablicy rejestracyjnej tego Opla Vivaro, zaparkowanego na rue de la Filature, które zaskoczyło go? Jednak mieszczanie, o nazwisku kojarzącym się z Europą Wschodnią, skupili swój gniew na samochodzie zarejestrowanym w Polsce. Dwóch obywateli tego kraju ma spotkanie z lokalną firmą.

Wlej przebite opony i oliwę z oliwek na przednią szybę

Tubylec rzucił się na eskortę, zrywając tablicę rejestracyjną, przebijając oponę gwoździem i rozlewając oliwę na przednią szybę. Wycieczka nie przeszła niezauważona i zakończyła się wezwaniem policji. Kiedy żandarmi pojawili się przed domem podejrzanego, nie otrzymali żadnej odpowiedzi. Potem zadzwonili na telefon do seksuologa, żeby powiedzieć mu, że nadchodzą posiłki.

„Nie ma potrzeby wyważać moich drzwi. Są otwarte, ale mnie tam nie ma…”

„Nie ma potrzeby wyważać moich drzwi. Są otwarte, ale mnie tam nie ma. Tak w istocie odpowiedział żołnierzom. Kontrole zostały wykonane, drzwi nie były zamknięte, ale zainteresowany siedział już w domu na swojej kanapie. Tak został złapany i przewieziony do najbliższej brygady. Nota bene polska tablica była w domu i spodziewał się paczki.”

w pijanym zbiorniku

Ta historia, już i tak wyjątkowa w swoim rodzaju, mogła zakończyć się w tym momencie. Liczyło się to bez zasobów, a zwłaszcza informacji zwrotnej o charakterze seksualnym. Nie będziemy dotykać elementu pogardy… Po przejściu przez lożę szpitalną, z powodu upojenia alkoholowego, został umieszczony w pijackim zbiorniku. W tym czasie około ósmej wieczorem kontynuował niekontrolowaną jazdę na łyżwach, próbując udusić się… skarpetkami. Strażacy zostali wezwani do przewiezienia go po raz drugi w ciągu kilku godzin do Trevenance. Gdzie przeszedł piorun.

READ  Potencjalne cele globalnego rynku wzmacniaczy mocy kombinowanej, wzrost i analiza Pestel, badanie łańcucha wartości | Od Broadcom, Infineon Technologies, Qorvo

Uciekł ze szpitala Nord Franche-Comté

Około 1 w nocy HNFC wezwał żandarmów, aby poinformować, że ich klient właśnie uciekł. W ten sposób żandarmi próbowali w środku nocy dorwać tego dziwnego ptaka. bez rezultatu.

Wnieść skargę

Polscy goście po załataniu dziur, odnowieniu tablic i odtłuszczeniu przednich szyb resztkami oliwy z oliwek po reklamacji wrócili do domu.

Dlatego mężczyzna seksualny został całkowicie zidentyfikowany, nie było potrzeby gonić go w szalony sposób. Jednak może spodziewać się, że gliniarze przyjdą go odzyskać w nadchodzących dniach. Z przyjęciem może trochę mniej niż chudym, aby uniknąć pogorszenia swojej sytuacji w świetle nieuchronnego wezwania do sądu, które przeniknie jego pół dnia szaleństwa.