Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Data powrotu do PlayStation Store została ogłoszona i jest już bardzo blisko

Po sześciu miesiącach nieobecności Gra wideo polskiego studia CD Projekt RED wraca do Playstation Store. W rzeczywistości, po fiasku w grudniu zeszłego roku, Sony Interactive Entertainment postanowiło usunąć grę ze swojego sklepu, dopóki gra nie została zaktualizowana.

Zaktualizowana strona gry

Zaledwie dziesięć dni po wprowadzeniu na rynek W sklepie japońskiego giganta w grudniu ubiegłego rokuSony postanowiło wycofać go ze sprzedaży, więc premiera na PS4 była straszna. Częste błędy, powolne ładowanie tekstur, awarie… Krótko mówiąc, użytkownicy masowo prosili o zwrot pieniędzy.

Wygląda więc na to, że polskie studio wprowadziło poprawki do swojej gry, która już niedługo powróci do Playstation Store. W tej chwili gra już się tam pojawia, ale w tej chwili może być tylko Podążaj za nim lub dodaj go do jego listy życzeń.

CD Projekt Red powiedział w oświadczeniu we wtorek, że jego gra wróci do sklepu internetowego po swoją cyfrową kopię.

Cyfrowa wersja Cyberpunka 2077 zostanie wydana w Playstation Store 21 czerwca.

Sony poprosiło o wiadomości na prośbę AFP. I dlatego, Od poniedziałku zainteresowani będą mogli kupić grę wideo RPG akcji. Jednak japońska firma wydaje pewne ostrzeżenia.

To zdecydowanie dość chciwa gra na stare konsole

W oświadczeniu Sony Interactive Entertainment radzi grać na najnowszych konsolach.

Użytkownicy będą nadal doświadczać problemów z wydajnością na PS4, ponieważ CD Projekt Red nadal poprawia stabilność na wszystkich platformach. .

Dlatego lepiej grać przynajmniej na PS4 Pro. Zwykle wersja nowej generacji nie ma żadnych problemów.

Cyberpunk 2077 był kilkakrotnie opóźniany przed premierą tuż przed sezonem świątecznym. Oczywiście musieliśmy trochę poczekać, aż wyjdzie w odpowiedniej wersji na wszystkich platformach i uniknąć pośpiechu. Microsoft ma rywala, wersję na Xboksa To była też katastrofaAle amerykańska firma postanowiła zostawić go w sklepie.

READ  Tupy podpisuje umowę na zakup brazylijskiej i portugalskiej działalności hutniczej od Teksid