Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dania kwalifikuje się do Mistrzostw Świata, Polska i Szkocja potwierdzone / Mistrzostwa Świata 2022 / Kwalifikacje / SOFOOT.com

Dania jest drugim europejskim krajem, który zakwalifikował się do Mistrzostw Świata 2022. Jeszcze dalej na wschód Ukraina odnotowuje kolejny błąd z Bośnią, podczas gdy Polska gotuje Albanię.

Dania 1-0 Austria

Ale: Muhle (53mi) Do duńskiego dynamitu

Mieszkanie dwadzieścia cztery godziny po Niemczech, Dania skompostowała bilet do Doha, na jego ósmym końcu Czysty papier Na wielu spotkaniach. Kawior dla Muhela, byłego potencjalnego byłego gracza OM z drużyny strzelców Telney, również zakończył ostatnie nadzieje Austrii na kwalifikacje.

Serbia 3-1 Azerbejdżan

Buty: Vilahovich (31mi sp & 53mi) I gruby (83mi sp) do Arlović // Makhmudov (45mi+2) do Milli Commando

Kiedy Portugalia zmierzyła się z Luksemburgiem, Serbia zajęła pierwsze miejsce w grupie A, mimo że Rajkovic próbował utrzymać Azerbejdżan w meczu przejściowym, dzięki artystycznej piłce, zarówno Vlahovic, jak i Daddy Y wyszli z rzutu karnego. Krawędź opaski Wróżka Ponieważ Stojkovich jest tak mały, trzeba wygrać w Lizbonie, aby uniknąć tam – poza największą niespodzianką.

Szwecja 2-0 Grecja

Ale: Forsberg (58mi sp) i Izaaka (69mi) Dla BlueCult
Wydalanie: chlorheksydyna (88miDo etnicznych

Grecja musiała wygrać, aby zająć drugie miejsce w grupie B, podobnie jak w barażach. Niestety dla spadkobierców statku pirackiego, Wygrać Pomimo poziomów znalezionych przez Masorasa i Pavlodisa w pierwszej połowie, Eskilion stał się tragiczny. Słabo kontrolowany sprzęt Mavroponosa na Isaacu, idealna przeciwnoga Forsberga i zdalne sterowanie Olsona dla Isaaca, a następnie drugi Puchar Świata, który leci na Helenes. Szwecja wyprzedziła w listopadzie Hiszpanię o dwa punkty.

Ukraina 1-1 Bośnia i Hercegowina

Ale: Jarmołenko (15miDo kolekcji // Ahmedhodich (77miDo Zmajevi .a

Za Francją jest tłum: remis w puli D wydaje się być normą, a Ukraińcy i Bośniacy nie odchodzą od władzy we Lwowie. Wesoła gra, a pod nią dwie niebezpieczne drużyny: bliski gol Jarmołenki po dośrodkowaniu z linii Chikanko, a publiczność odpowiedziała fantastycznym strzałem Ahmeda Hoditcha, uwielbianego środkowego obrońcy Malmo. Nie ma rozwiązania problemu tam, a Finlandia wpadła w zasadzkę.

READ  Hunov jest kandydatem do gry dla Polski

Litwa 0-4 Szwajcaria

Ale: Zator (31mi i 45mi), Szczepan (42miEd Gawranowicz (90mi+4 na kraj)

Podejrzany manewr Wilna, Szwajcaria nie wróciła do grupy C na równi z Bushem wokół Włoch, ale zdecydowanie wyeliminowała wszystkie inne możliwości: z Shakiri wystrzelono embolo i cały pył (w ciągu pół godziny podwójnego uprowadzenia przeciwko Irlandii Północnej, bazą, najprostszą, był alzacki piłkarz w Gladbach, który przed przerwą poddał się deblowi, a swoją pierwszą bramkę w sezonie strzelił Renato Stephen.

Albania 0-1 Polska

Start: iderswderski (77miDo Biało-Czerwonych

Nieobecny przez 45 minut, Paulo Sousa w Polsce dzięki bardzo realistycznym iderswiderki (czwarta bramka w tym meczu eliminacyjnym). Po podwójnym błędzie Hisaja kawior Clichy spalił nagle skrzydła Albańczyków i był zbyt przerażony (jeden strzał celny), by oczekiwać pozytywnego wyniku. Białe Orły są spolaryzowane w fazie play-off, podczas gdy Anglia jeszcze się nie zakwalifikowała.

Wyspy Owcze 0-1 Szkocja

Ale: lesby (86miDo Armii Dorton

Po jego zwycięstwie w czas Ferky Szkocja otworzyła przed Izraelem królewską drogę do tam. Dzięki byłemu australijskiemu piłkarzowi Lyndonowi Dykesowi pierwsza część bezwysiłkowej pracy przeprowadzonej na Wyspach Owczych. Steve Clark był w stanie dostarczyć żyrafę swojemu bramkarzowi Craigowi Gordonowi, który jako pierwszy zapewnił aerobik.

Inne wyniki:

Kosowo 1-2 Gruzja

Ale: Murikki (45mi sp) Pour Les Tartanat // Okriashville (11mi) I Davidashville (83miDo Jwarosnep

Bułgaria 2-1 Irlandia Północna

Buty: Nedalev (53mi & 63miDo LaVot // Waszyngton (35mi) Wlać La Green and White Army

Izrael 2-1 Mołdawia

Ale: Jagavi (29mi) I Tappur (49miTopór Nivheret // Nicolaescu (90mi+5) Za selekcję
Wyjście: Reabciuk (85mi) Do Selecționata

READ  Blues bez niczego przeciwko Polsce

San Marino 0-3 Andora

Bramki: Pujol (11mi), Moreno (53mi) I Petrie (89mi) Dla trójkolorowych

Autor: Aleksander Łazarz