Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk będzie miał swoje własne wydarzenie na żywo – Cyberpunk 2077

Fani uniwersum Cyberpunka nie mogą się doczekać od kilku tygodni. Wraz z pojawieniem się wersji 2.0 i jej DLC, Phantom Liberty, jest coś w grze wideo wydanej w 2020 roku. Ale teraz CD Projekt RED właśnie ogłosił kolejną doskonałą wiadomość, nawet większą niż kontynuacja Cyberpunka 2077, która ma wszedł do produkcji. nowo, Ten projekt akcji na żywo.

Akcja na żywo w świecie Cyberpunka

Chociaż nie mamy zbyt wielu szczegółów, głównie dlatego, że projekt jest na wczesnym etapie, Wiemy jednak, że polska firma będzie współpracować z Anonymous ContentPracował już przy kilku znanych produkcjach, takich jak Zjawa, czyli film, który Leonardo DiCaprio zdobył Oscara, czy serial Mr. Robot i 13 powodów.

Dla tego projektu CD Projekt RED będzie współpracował w szczególności z Davidem Levine’embyłego wiceprezesa ds. seriali dramatycznych w HBO, co dało mu możliwość pracy przy serialach „Detektyw”, „Westworld” i „Gra o tron”. To dobry prognostyk dla tego realistycznego filmu, na który z pewnością będą z niecierpliwością czekali fani tego bogatego w możliwości uniwersum.

Cyberpunkowy projekt live-action
Będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim dowiemy się więcej, ale wiemyFilm o cyberpunku Jego przybycie to doskonała wiadomość dla wszystkich. Na podstawie więcej niż jednej gry wideo, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że najnowsze gry przynoszą dość dochodowe wyniki, jak na przykład Wiedźmin (także CD Projekt), co zwiększyło sprzedaż gier.

W przeciwnym razie, jeśli nie masz jeszcze Cyberpunka 2077 i chcesz to sprawdzić, wiedz, że nasz partner Instant Gaming oferuje Ci podstawową grę na PC i karty PSN w niższej cenie:

 • Komputer
  • Wersja standardowa28,94 euro Zamiast 59,99 euro, 52% zniżki.
 • X-Box
  • Wersja standardowa32,61 euro Zamiast 69,99 €, 53% zniżki.
 • Stacja Play
  • Karta PSN o wartości 50 euro43,89 euro Zamiast 50 euro, 12% zniżki.
  • Karta PSN o wartości 20 euro17,79 euro Zamiast 20 euro, czyli 11% zniżki.