Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cristiano Ronaldo w końcu jest w drodze do Manchesteru United

To informacja, która powinna zadowolić fanów piłki nożnej takich jak Ty. Według Fabrizio Romano, Manchester United skontaktował się zeszłej nocy bezpośrednio z Jorge Mendesem w sprawie powrotu Cristiano Ronaldo, który nie chciał już grać w Juventusie i opuścił Turin w piątek.

W ostatnich dniach portugalski klan przekonywał, że dołączenie do Manchesteru City jest priorytetem. Manewr, by zapłacić swojemu byłemu klubowi Manchester United za przeprowadzkę? Mógł. Według Romano, zarząd MU przygotowuje się do zaoferowania go CR7, a także Juventusowi, który według włoskiej prasy chce odzyskać od 25 do 30 milionów euro.

Kilka minut temu media anglojęzyczne były bardzo poważne sportowiec Manchester United potwierdził, że jest zainteresowany ekscytującym powrotem CR7 na Old Trafford i już prowadzi negocjacje, aby umowa stała się rzeczywistością.

„Jeśli zamierza opuścić Juventus, wie, że tu jesteśmy”.

Kilka minut temu Ole Gunnar Solskjaer opublikował to na konferencji prasowej: „On jest legendą tego klubu, największym graczem wszechczasów, jeśli mnie zapytasz (…) zawsze mieliśmy dobre kontakty. Bruno (Fernandes) rozmawiał z nim. On wie, co myślimy. Jeśli zamierza odejść Juventus wie, że tu jesteśmy.

Zapytany również o możliwość pojawienia się Cristiano Ronaldo w jego klubie, Pep Guardiola był bardzo ostrożny na konferencji prasowej: Cristiano jest zawodnikiem Juventusu i nie mogę powiedzieć nic więcej. Mogę tylko powiedzieć, że trzy lub cztery dni po zakończeniu okienka transferowego wszystko może się zdarzyć. Teraz jestem bardzo zadowolony z zespołu, który mamy i my pozostanie taki sam. Mówię to samo: Cristiano zdecyduje, gdzie chce grać, a nie Manchester City, nie ja.

Według reportera BBC, Szymon KamienieManchester City rozważał możliwość pozyskania Ronaldo, ale ostatecznie zdecydował się tego nie robić. Informację potwierdzili również Romeo Agresti (Gol Italia) oraz Fabrizio Romano. Innymi słowy, Manchester United jest w drodze, by sprowadzić Cristiano Ronaldo z powrotem na Old Trafford, 12 lat po jego odejściu.

READ  League 1 - OM wyznaczyła datę dla PSG: „Zdobędziemy trzy punkty”