Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lewandowski czy Haaland, kto zastąpi Mbappe?

Na kilka godzin przed końcem okienka transferowego na europejskim rynku strzelców zapanowała ekscytacja!

Jeśli Paris Saint-Germain zaakceptuje ofertę Realu Madryt kupna Kyliana Mbappe (180 mln euro, w tym premia), zostanie aktywowany, aby podpisać świetnego napastnika. Podczas gdy Cristiano Ronaldo podpisał kontrakt z Manchesterem United, tylko dwie gwiazdy rynku pozostają na radarze paryskiego klubu: norweski cud Erling Haaland (Borussia Dortmund), 21 lat, który podobno kosztował mniej niż 200 mln euro, aby opuścić Niemcy tego lata, oraz Polak . Robert Lewandowski (Bayern Monachium), lat 33, który nie miał nic przeciwko pięknemu, ostatecznemu wyzwaniu na wyjeździe z Bawarii, aby zakończyć karierę w stylu.

Wszystko jest możliwe do północy 31 sierpnia. Najbardziej wiarygodnym dowodem wydaje się być ten dostarczony przez Lewandowskiego. Agent piłkarza, Benny Zahavi, był widziany w Paryżu kilka dni temu. Mówi się, że Leonardo i Pochettino wybrali najlepszego strzelca serii. Ma najbardziej kompletny profil Messiego i Neymara. Jednak Bayern nie ma zamiaru rezygnować z tego, a Paris Saint-Germain nie zaoferowałby pokazu superbohaterów dla gracza w tym wieku. Czy możliwe jest porozumienie między obiema stronami przed zamknięciem rynku? Wyrok za kilka dni.

Wreszcie nie zapominajmy o trzecim człowieku. To jest brazylijski Richarlison. 24-letni napastnik Evertonu został dobitnie ogłoszony przez Paris Saint-Germain przez amerykańską prasę. Zagrał w finale Copa America, a następnie zdobył tytuł olimpijski z Brazylią w Tokio. Strzelił także 13 bramek, w tym 7 w Premier League w zeszłym sezonie.