Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co musisz wiedzieć o Polsce

Następujące po tej reklamie

Ścieżka kwalifikacji i zespół

Polska wygrała bilet na Euro 2020 bez żadnych kontrowersji. Białe Or (y (Białe Orły) faktycznie zwyciężył w swojej grupie więcej niż Austria, ale także więcej niż Macedonia Północna, Słowenia, Izrael i Łotwa z 25 punktami na zegarze (8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka w 10 dni), sześć więcej niż Austriacy Z 18 golami strzelonymi i 5 straconymi, Polska zakończyła kampanię kwalifikacyjną jako 2. atak i 1. obrona w swojej puli. Na Euro 2020 tak zwani piano-cervoni (biało-czerwoni) będą w grupie E i będą zmierzy się ze Słowacją (14 czerwca w Sankt Petersburgu), Hiszpanią (19 czerwca, w Sewilli), Szwecją (23 czerwca, Sankt Petersburg) Logika jest szanowana, daleka od bycia prawdziwą nauką w piłce nożnej, ponieważ Polska musi konkurować ze Szwecją za 2 miejsce w grupie, za Słowacją Must be Mimo to posiadanie jednego jest nadal poza zasięgiem przeciętnego człowieka.

Nasz typ

Cechy i słabości egzaminu

Co by było, gdyby Polska, zajmująca 21 miejsce w rankingu FIFA, na Euro 2020 grała w parodii? Z takim strzelcem jak Robert Lewandowski na szczycie swojej gry, zdecydowanie trzeba zadać to pytanie. Zwłaszcza w tym kraju Bayern Monachium (Arcadius Milik, Piotr Zilinsky czy Jacobs Schweizerk, drugi najwyższy strzelec z ekstraklasą, najwyższej klasy umiejętnością ofensywną z mistrzostw Polski, nie mówiąc już o jednym ze zwycięstw i setów na boisku Christopha Byztka, Is jeden. Ale to nie wszystko, bo piano-servoni mogą liczyć również na doświadczonego i solidnego pomocnika. Criscors Krischowiak (31 l.) nadal jest miły i uczciwy w pomocy, przez co trudno mówić o człowieku i jego atletyce, podczas gdy Mathews Clichy (30) wydaje się poczynić wielkie postępy pod wodzą Marcelo Bealzy w Leeds United i wydaje się, że jego gra zajęła jego miejsce, a jego wysokiej jakości debiuty są bezcenne. Pod względem bramek Polska jest spokojna i ma dwóch najlepszych bramkarzy w rankingu, Vozzka Szkosnego (Juventus), który jest na szczycie listy i Chukas Fabiaski (West Ham).

READ  Polska: Trzecia noc mobilizacji przeciwko zakazowi aborcji

Za nim będzie dwóch menedżerów, Kamil Klick (33) i John Bednarek (25), a Mikes Helic (25), który gra w Barnsley w mistrzostwach, będzie miał trójstronną obronę. Wszyscy są dobrymi mężczyznami (co najmniej 1,90 m) i mają interesującą naukę rozmieszczania, ale muszą być bardzo czujni w kwestii głębokości, szczególnie z lukami za plecami, ich szybkość zdecydowanie nie jest ich podstawową cechą. Punkt, w którym przeciwnicy Polski bez wątpienia będą próbować naciskać. Na łamach byli zawodnicy OL Magiz Rybus (31) i Bardos Peresinsky nie są dotknięci żadną realną konkurencją o ich pozycję, ale nie o to kompleksowe ubezpieczenie, a Presmiswa Frankowski i Timothy Buchas są uważani za najbardziej dżentelmenów z tych europejskich starterów. . Z ciekawym kręgosłupem i jakością graczy na poziomie osobistym, ten wybór, który jest bardzo wygodny w trzymaniu piłki, ma kilka dobrych argumentów. Chociaż prawdziwa tożsamość sportowa Polski nie została jeszcze ustalona, ​​pozostaje pytanie, czy trener Paulo Sousa będzie zarządzał swoim zespołem przez cały czas trwania turnieju.

Kierownik: Palo Saus Sa.

Jersey Presschek, polski trener, który zakwalifikował się na Euro 2020 dla Beas Oreo od 12 lipca 2018 roku, chciał spokojnie przeżyć ten mecz na ławce polskiej selekcji. Jednak federacja i jej lider, legendarny Zipiknev Ponik, postanowili 18 stycznia inaczej. Były napastnik Juventusu czuł, że gra Polski nie prowadzi kraju we właściwym kierunku, chociaż krążą plotki, że szef polskiej federacji faktycznie zgodził się na życzenia jego gwiazdy, Roberta Lewandowskiego. Jednak trzy dni później były trener Porto, Paulo Sousa, został mianowany trenerem QPR, Bazylei lub Byrne. 50-letni portugalski technik, który nie ma czasu do stracenia, pod opieką Polski rozegrał tylko cztery mecze. Jego rekord był bardzo mieszany: 1 remis na Węgrzech (3-3), zwycięstwo nad Andorą (3:0) przed porażką w Anglii (1-2) w formacji eliminacji Mistrzostw Świata 2022, a także ostatni zremisować z Rosją (1-1). Paulo Sousa przetestował wiele systemów (4-4-2 karo, 3-5-2), ale jest to metoda gry z 3 środkowymi obrońcami, wydaje się, że chwycił linę w głowie i fortepian-cervoni powinien zagraj na 3-4 w tym Euro 2020 Kiedy -1-2. Lucidanian, Trzecie Miasto, z chęcią i odwagą, by wyrównać swój trzygwiazdkowy atak (Lewandowski, Milik, Bystek), nie może uwierzyć w zestaw, a kolano Strikera OM i jego pozycja kwestionują. Sytuacja, która nie sprzyja polskiemu trenerowi, chęć obejścia się bez Sebastiana Simaskiego (22, Dynamo Moskwa) stawia pod znakiem zapytania także kraj.

READ  Słowacja: oficjalne piosenki

Zawodnik do obejrzenia: Robert Lewandowski

Wszystkie oczy będą zwrócone na niego podczas Euro 2020. Napastnik Bayernu Monachium jest niewątpliwie liderem tej polskiej selekcji. Warszawiak jest właściwie kapitanem Beas O’Reilly, ale najwyżej strzelonym i najlepiej strzelonym zawodnikiem w historii Polski (66 goli w 118 występach). Polski seryjny strzelec wychodzi z niesamowitego sezonu z bawarskim klubem, w którym pobił z półek rekord bramkowy w Bundeslidze, który należał do legendarnego Gerta M முllera (40 goli), który został teraz podwyższony od 9 fanów do 9 fanów. Przeniesienie Polski do Roberta Lewandowskiego w celu stworzenia niespodzianki podczas tych Mistrzostw Narodów Europy było trudnym zadaniem, w którym nie oczekiwano, że piano-cervoni zachwieją linię. Ale z takimi krakersami w swoim składzie, wybór prowadzony przez Palo Sausage ma powody, by wierzyć w osiągnięcie lepszego Euro 2020. Szansa na wejście do historii okrągłej piłki „Louie” jeszcze trochę…

Lista 26:

Obrońcy: Asukasz Fabiański (West Ham), Wojciech Szczęsny (Juventus), Scukasz Scorupski (Bolonia)

Obrońcy: John Bednarek (Southampton), Bardos Peresiasky (Lek Bosnok), Pavel Davydovich (Hellos Veron), Kamil Klick (Benevento), Mykes Helik (Barnsley), Tomas Godzio (Dynamos Kijów),

Okoliczności: Presmiswa Frankowski (Chicago), Kamil Juviak (Derby County), Mattus Klich (Leeds), Kokbar Kosovsky (Poko Szczecin), Gresor Kryzhoviak (Lokomotywa Moskwa), Carol Linotti (Carol Linotti)

Atakujący: David Knuckle (Fortuna Dெல்sseldorf, Samptoria), Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arcadius Milick (Olympic de Marseille), Carol Oviedersky (PAOK Salonic), Jacob Świerczok (Pi)