Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chambrelan, francuski pionier rozwiązań w zakresie prowadzenia liniowego

Chambrelan, uznana międzynarodowa obecność

Stworzył ją Alan Kobe, były przedstawiciel handlowy z pasją do wzornictwa przemysłowego i ojciec obecnego dyrektora firmy Champerilan Jako jedyny francuski gracz integruje cały łańcuch wartości branży prowadnic liniowych (projektowanie, metalurgia, formowanie, formowanie, montaż). Kolejny niezwykły atut, który kultywuje firma: jej zdolność do dostarczania pojedynczych części i dużych ilości. W tym kontekście Le Havre szybko ugruntował swoją pozycję we Francji i na arenie międzynarodowej, gdzie ma obecnie osiem oddziałów zajmujących się sprzedażą: Niemcy, kraje Beneluksu, Kanada, Włochy, Polska, Czechy, Wielka Brytania i Szwajcaria.

Chambrelan, doświadczenie w nowatorskich sektorach

Z ponad 150 referencjami w katalogu, dostępnymi w 20 do 30 różnych długościach, Chambrelan oferuje Rozwiązania przemysłowe Niezawodny i bezpieczny dla wielu sektorów, takich jak transport, sektor medyczny lub produkcja pojazdów specjalnych, takich jak wozy strażackie. Ich produkty spełniają wymagane specyfikacje z wieloma możliwościami niestandardowych modyfikacji w bardzo krótkich terminach realizacji. Ponadto wszystkie produkty w katalogu są dostępne w formacie 3D dla prawie wszystkich programów do projektowania CAD, nieograniczone pobieranie.

Chambrelan otwiera się na naukę o lotnictwie

W ciągu dwóch lat zespoły Le Havre opracowały produkty specjalnie dla sektora lotniczego, w tym pełną gamę listew teleskopowych, które umożliwiają przenoszenie foteli pierwszej i drugiej klasy. Te innowacyjne urządzenia zapewniają około dziesięciu funkcji poprawiających komfort pasażerów. Cicha, kompaktowa i lekka, bez poświęcania czegokolwiek dla wymagań odporności testowanej przez symulację kolizji, ta nowa gama firmy Chambrelan zdobyła już tytuł francuskiego lidera w dziedzinie wysokiej klasy układów kabin i siedzeń samolotów.

Podsumowując, innowacje Chambrelan zasilają się wzajemnie, aby zaoferować więcej zastosowań w wyspecjalizowanych sektorach, w których ich niezawodność jest uznawana poza naszymi granicami. Wkrótce zostanie wprowadzona nowa gama produktów i usług w dziedzinie medycyny, zawsze z taką samą dbałością o szczegóły techniczne i nienaganną obsługę posprzedażną.

READ  Globalny rynek oprogramowania Vms według metodologii badań i śladu Covid-19 (2022-2031) | Milestone Systems, Genetec, Qognify

Kontakt :

Chamberlain SAS

68 Jules Durand Street

BP 995 Le Havre

Francja metropolitalna

https://www.chambrelan.fr/

Telefon. + 33 (0) 2 35 24 62 80

[email protected]