Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CD Projekt oferuje zaktualizowaną mapę drogową gry Cyberpunk 2077, ale kwestia ponownej instalacji PlayStation wciąż pozostaje nierozstrzygnięta

CD Projekt udostępnił pewne aktualizacje dotyczące przyszłości tego złośliwego RPG-RPG Cyberpunk 2077.

Na początek polski wydawca gier ujawnił w swoim najnowszym raporcie finansowym, że 60% sprzedaży w pierwszym kwartale 2021 roku pochodziło ze sprzedaży Cyberpunk 2077Chociaż nie ujawniła szczegółów.

Ale ogólna sprzedaż gry jest nadal ograniczona Został usunięty w grudniu z PlayStation Store ze względu na występujący w nim błądNie wiadomo, kiedy to się odwróci. dla każdego Gra Axios Redaktor Stephen TotilloCD Projekt powiedział, że PlayStation ma testy porównawcze, których jeszcze nie osiągnął.

„Nie możemy jednak zagłębiać się w szczegóły tego, gdzie jesteśmy. Ale jest proces. Jesteśmy w środku [it]CD Projekt podał na wezwanie … rozmowy trwają … decyzja zostanie ogłoszona, gdy będzie gotowa do ogłoszenia.

Zamiast tego firma potwierdziła swoje „zobowiązanie” do polerowania Cyberpunk 2077 I uczyń grę „długoterminowym sukcesem”. W swoim raporcie z wyników CD Projekt zamieścił wykres pokazujący, jak “wskaźnik awarii gier” spadł w ciągu ostatnich pięciu miesięcy po kilku poprawkach.

Jednak wykres pokazuje tylko, że awarie generalnie spadały bez żadnego kontekstu, takiego jak liczba awarii nadal się zdarza lub jakie awarie występują na różnych platformach. Cyberpunk 2077 Dostępne w.

W innych miejscach CD Projekt dostarczył również zaktualizowaną mapę drogową z wydanymi dotychczas poprawkami i dodatkowymi poprawkami zaplanowanymi na 2021 rok i później. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, „bezpłatna” zawartość DLC nie została jeszcze ujawniona, a wydanie „nowej generacji” (PS5 i Xbox Series X / S) pojawi się w drugiej połowie 2022 roku.

Mapa drogowa projektu Cyberpunk 2077 CD

Wreszcie firma twierdzi, że jej zespoły deweloperskie CD Projekt Red przygotowują się do rozpoczęcia „równoległego tworzenia dwóch gier AAA” w 2022 roku, być może raz. Cyberpunk 2077 Przeważnie w akceptowalnym stanie. on jest Nowe studio w Vancouver Będzie wspierał te projekty. Na razie okaże się, jak będą wyglądały te gry, choć można się tego spodziewać. Będzie to przynajmniej jeden z nich Magik raport.

READ  30 lat temu Kirgizi głosowali na ZSRR

CD Projekt obecnie planuje ją wydać Wiedźmin: Killer Monster Tego lata prof Pokemon Go– Gra mobilna AR, wersje PS5 / Xbox Series X i S. Wiedźmin 3: Dziki Gon W drugiej połowie roku.

Kredyt obrazu: Projekt CD.

Źródło: Projekt CD.