Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

bezpośredni.  Top 14 – Spędziliśmy dzień z kibicami Yusap podczas ich wycieczki do Montpellier

bezpośredni. Top 14 – Spędziliśmy dzień z kibicami Yusap podczas ich wycieczki do Montpellier

Fani przybyli do Montpellier i czas coś zjeść

Trabocares, którzy odjechali autobusem, spotykają się ze swoimi odpowiednikami, którzy przyjechali samochodem na lunch do Parc de la Perière, około 5 kilometrów od stadionu GGL. W sumie do wykarmienia jest około 200 gęb. Rain postanowił oszczędzić zwolenników Usapistów. Wyjazd z parku na plac zabaw planowany jest na godzinę 14:30.

Na powitanie zawodników odbędzie się parada

Przez długi czas nie było to pewne ze względu na przepisy bezpieczeństwa, ale prawdopodobne jest, że zwolennicy USAP utworzą procesję, aby powitać graczy. Początkowo trzeba było go odwołać, gdyż nie pozwalały na to prace przed Stadionem GGL. Wielu funkcjonariuszy policji zmobilizowanych na igrzyska olimpijskie również jest na urlopie, a duża część tych, którzy pozostali, była zaniepokojona meczem piłki nożnej pomiędzy Montpellier i Nantes. Wreszcie zwolennicy Yusapesta zapewnili wystarczające gwarancje i procesja mogła zostać utrzymana. Około godziny 15:30 niewątpliwie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dnia.

W drodze do Montpellier!

To wszystko, część zwolenników Yusapest opuściła centrum handlowe Clera w drodze do Montpellier. Jesteśmy z Les Trabucayres, grupą zwolenników krwi i złota. Na miejscu jest ich około sześćdziesięciu, a przewidywany czas przyjazdu to 12:30 w południe.

READ  Port Louis. Taniec na zewnątrz, widok, którego nie można przegapić w Lohic. sport