Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Benfica: Pomimo słabości Messiego, nadchodzą złe wieści dla Galtier

Benfica: Pomimo słabości Messiego, nadchodzą złe wieści dla Galtier

Zaczął się jedenasty świat Paris Saint-Germain: Krytyczna odpowiedź Galtiera na krytykę Juliena Fourniera!

Już jutro wieczorem Paris Saint-Germain zemści się na Benfice z chęcią zdystansowania się od bezpośredniego rywala, który zajmuje pierwsze miejsce w grupie i dlaczego nie zagwarantował już awansu do 1/8 finału? Spotkanie z Christophem Galtaire ma nadzieję, że będzie mógł wykorzystać wszystkie swoje siły witalne.

Dobre wieści nadchodzą zgodnie z najnowszymi Echoes od tego czasu Napastnik Argentyny Lionel Messi budzi optymizm. Jak ogłosił wczoraj zespół, to dzisiejsze szkolenie (11:00) powinno służyć jako sprawiedliwość dla pokoju. Ale z drugiej strony jest inny, bardziej wątpliwy gracz.

Jeśli chodzi o Renato Sanchez, to nie pachnie dobrze…

Oprócz kontuzji Nuno Mendesa i Presnela Kimpembe, Renato Sanchez ma duże szanse, że ponownie przegapi spotkanie ze swoim klubem trenerskim. Według gazety, jeśli portugalski pomocnik będzie mógł wznowić trening grupowy w tym tygodniu, Renato Sanchez będzie bardzo blisko po kontuzji uda, aby wziąć udział we wtorkowym Parc des Princes.

podsumować

Jeśli Lionel Messi ma szansę wziąć udział w jutrzejszej konfrontacji PSG z Benfiką, sytuacja innego gracza, który ryzykuje, że będzie zbyt uczciwy, wygląda inaczej. Renato Sanchez powinien był już przegapić spotkanie.

READ  Lewandowski nie dostaje komentarza