Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rewolucja, którą wreszcie rozpętał Christoph Galtier?  wyjaśnia się

Rewolucja, którą wreszcie rozpętał Christoph Galtier? wyjaśnia się

W ciągu ostatnich kilku tygodni w PSG mówiono o możliwej zmianie taktycznej, polegającej na przejściu na czteroosobową obronę. Temat niespotykany od czasu przybycia Christophe Galtiera, który powinien zrobić w szczególności bez krzywdzenia Prisnal Kimpembe i Nuno Mendesa. Obecny na konferencji prasowej w poniedziałek trener PSG wspomniał o takiej możliwości.

z przyjazdem Krzysztof Galter, Paryż Saint-Germain Dostrzegł radykalną zmianę taktyczną wraz z wprowadzeniem trzyosobowej obrony. Od początku sezonu Sergio RamosA Marquinhos A Presnel Kimpembe Rozwija się więc wzdłuż osi, podczas gdyAshraf Hakimi A Nuno Mendes na bokach. ale plany Krzysztof Galter Sfrustrowany kontuzjami. Uderz w ścięgno lewego uda Brześć (1-0) 10 września, Presnel Kimpembe Miało zniknąć przez jakieś sześć tygodni i od tego czasu minęło Nie? Nie Mendes Kto w zeszłym tygodniu uszkodził lewe ścięgno podkolanowe, lewa prasa, która będzie niedostępna przez miesiąc.

„Aby mieć inny system, konieczne będzie wzajemne poznanie stanu, w szczególności fizycznego”

Dzięki tym pakietom Krzysztof Galter Mógłby rozważyć powrót do czteroosobowej obrony, zwłaszcza że… Paryż Saint-Germain Tego lata nie udało się wzmocnić sektora…

Przeczytaj cały artykuł za darmo na le10sport.com

READ  MISTRZOSTWA FRANCJI NA SZOSACH - „Dwa lata tylko o tym myślałem”: dedykacja Valentina Maduasa