Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PSG: debiutant Campos nie zadebiutował, Galtier wysyła mu wiadomość

PSG: debiutant Campos nie zadebiutował, Galtier wysyła mu wiadomość

Zwerbowany w godzinach zamknięcia okienka transferowego, Carlos Soler zadebiutował w Paris Saint-Germain w sobotę, podczas podróży do Reims. Ale podczas gdy były zawodnik Valencii miał rozczarowujący występ, Christophe Galtier chciał go bronić.

Tego lata Paryż Saint-Germain Zwerbował wielu graczy, ale na razie tylko Vitinha udowodnił, że jest niekwestionowanym uczniem pod rozkazami Christoph Galtier. Nordy Mukele Udało mu się również wyprowadzić grę dzięki jej wszechstronności, ale dla innych jest to bardziej skomplikowane. Renato Sanchez Nadal cierpi z powodu fizycznej awarii podczas Hugo EketiqueA Fabian Ruiz A Carlos Soler Są zadowoleni z okruchów. Ta ostatnia była również w ciąży w sobotni wieczór podczas podróży do Reims (0:0), ale dostarczyła rozczarowującą kopię. jednakże, Christoph Galtier Wznieś się do gracza.

Galtier wspina się na deskę dla Soler

To tylko kwestia rytmu i wskazówek. Weźmy na przykład Carlosa Solera, który zaczął od kilku benchmarków po zagraniu kilku dla nas i spóźnił się do klubu. Oczywiście dostrzega Ligue 1, ale wciąż dostrzega swoich partnerów, ponieważ mamy kilka sesji i wciąż brakuje mu rytmu. ’, potwierdza trenerowi Paryż Saint-Germain Na konferencji…

Przeczytaj cały artykuł za darmo na le10sport.com

READ  Siatkówka - Ligue 1 (u siebie)