Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barcelona – Paris Saint-Germain, po zwycięstwie Mbappe stoczył wielką awanturę w szatni

Barcelona – Paris Saint-Germain, po zwycięstwie Mbappe stoczył wielką awanturę w szatni

Końcówka meczu Barcelony z Paris Saint-Germain była bardzo gorąca w szatni. Kylian Mbappe spowodował wybuch walki po paryskich kwalifikacjach.

Przybywając na Montjuïc jako przegrany po pierwszym meczu (2:3) na Parc des Princes, Paris Saint-Germain pozostawił wielkiego zwycięzcę. Podopieczni Luisa Enrique na oczach tysięcy fanów zwyciężyli z Barceloną 1:4. Jednak poza boiskiem w szatni wybuchła bójka.

Wyrok Mbappe wywołuje burzę

Dzięki parze Kylian Mbappé znacząco przyczynił się do awansu Paris Saint-Germain do półfinału Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z Borussią Dortmund. Jednak po zwycięstwie Paris Saint-Germain nad Barceloną (1:4) zawodnicy obu drużyn zmierzyli się ze sobą poza boiskiem.

GT

Według informacji otrzymanych od Mundo Deportivokilku paryskich zawodników zirytowało zawodników Barcelony w związku z powrotem z 2017 roku. Jedną z osób, która wkroczyła do tunelu do szatni, był Kylian Mbappe, który wszedł w najbardziej entuzjastyczny sposób, krzycząc i świętując w bardzo mściwy sposób wraz z kilkoma kolegami z drużyny . „To jest piłka nożna i na boisku musimy rozmawiać”.Kylian Mbappe krzyczał bardzo głośno po płynnym hiszpańskim.

Kontynuacja artykułu poniżej

Walka!

Te słowa francuskiego kapitana naprawdę poruszyły zawodników FC Barcelony, którzy już byli wściekli na Bondenoya za jego radość, którą zinterpretowali jako świętowanie. „wahać się”. Rzeczywiście, niektórzy gracze Barcelony go ścigali.

Kylian Mbappe Jules Kounde Barcelona Paryż Saint-Germain 2023–24GT

Potem utworzyła się grupa obelg, krzyków i popychań. Zawodnicy, personel techniczny, personel pomocniczy i ochrona zgromadzili około sześćdziesięcioosobowy tłum. Na szczęście nie doszło do rozlewu krwi i nie było żadnych ataków ani uszkodzeń fizycznych, których można by żałować, poza pełnymi napięcia scenami bójki członków obu drużyn.

READ  Ralph Rangnick narzuca swoje prawo w szatni Manchesteru United, pierwsza krytyka pada na Vlahovica