Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain: Mbappe ogłasza chęć przeniesienia się do Anglii!

Paris Saint-Germain: Mbappe ogłasza chęć przeniesienia się do Anglii!

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain: Mbappe ogłasza chęć przeniesienia się do Anglii!

Opublikowano 18 kwietnia 2024 o godzinie 2:00

Ukończył Szkołę Dziennikarstwa w Paryżu. Specjalizuje się w piłce nożnej, szczególnie w okresie transferowym. Fan Paris Saint-Germain i stadionu francuskiego.

Decydujący dublet strzelił we wtorkowy wieczór z Paris Saint-Germain w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Barceloną, a Kylian Mbappe był jednym z architektów kwalifikacji. Kapitan reprezentacji Francji bardziej niż kiedykolwiek pokazuje chęć dostania się do finału zawodów, który odbędzie się 1 czerwca w Londynie.

the Paryż Saint-Germain Udało mi się odwrócić trend Barcelona ! Po przegranej w pierwszym meczu ćwierćfinału na Parc des Princes (2:3), stołeczny klub odniósł we wtorkowy wieczór w Katalonii zdecydowane zwycięstwo (4:1) i tym samym potwierdził sobie awans do półfinału. Killiana Mbappezwycięzca decydującego dubletu z Paris Saint-Germain nie kryje chęci wyjazdu 1 czerwca do Londynu, aby zagrać w finale I ligi.

„Jeszcze jeden krok”

Po meczu napastnik był przesłuchiwany w strefie mieszanej Paryż Saint-Germain Nie krył podekscytowania tą kwalifikacją: „ Odkąd tu przyjechałam, zawsze byłam dumna z tego, że jestem Paryżanką. Nawet jeśli przegramy, będę dumny. To nie dlatego, że przeżywam dobre lub złe chwile, moja duma zostaje zraniona. Jestem dumny, że mogę reprezentować klub ze stolicy mojego kraju. Dorastanie tutaj jest dla mnie czymś wyjątkowym. Przeżywanie takich wyjątkowych wieczorów jako paryżanka jest cudowne. Posunęliśmy się o krok dalej i musimy zachować spokój „, Mężczyzna Mbappe.

„Zrób wszystko, żeby pojechać na Wembley”

I kapitanZespół francuski Następnie okazuje swoje absolutne pragnienie udania się do stolicy Anglii na wielki finał na Wembley: „ Oczywiście, że chcę wygrać Ligę Mistrzów z Paryżem. Mamy świetny zespół i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostać się na Wembley „. Dla tego, Mbappe I Paryż Saint-Germain Będziesz musiał pokonać przeszkodę Borussia Dortmundzie W półfinale…

READ  Hiszpania płacze po Thibaucie Courtois, a Barcelona podejmuje radykalną decyzję w sprawie jej fragmentów