ATP – Gaston jest w słabej formie w połowie wyścigu po przegranej z Mussettim (4-3, 4-3, 2-4, 3-4, 4-2).

Tym razem, Hugo Gaston nie powtórzył zamachu stanu Rolex Paris Masters przeciwko Lorenzo Mussettiemu. Po wyeliminowaniu Włocha, 57. gracza na świecie, 31 października w Bercy podczas kwalifikacji, Tolosin musiał ugiąć się w środowy wieczór w Mediolanie po długiej i imponującej bitwie 2:33 (4-4, 4). -3, 2-4, 4- 2), najdłuższy mecz od powstania Masters Next Gen.
Przewrócony dzień wcześniej przez Sebastiana KordaPo stracie jednego punktu Hugo Gaston pomyślał, że może zagrać Lorenzo Mussetiemu paskudną sztuczkę, cofając się o dwa sety dookoła i oszczędzając dwa punkty meczowe w czwartym secie. O ile pojedynek był wyrównany, to Francuzi jako pierwsi (uwaga: wcześniej zaoszczędził piętnaście punktów przerwy) w ostatnim meczu, zapewnili zwycięstwo Włochowi, którego we wtorek pokonał Sebastian Baez.

Następna generacja ATP

Nowa demonstracja w półfinale: Podsumowanie zwycięstwa Kordy nad Baez

5 godzin temu

„W jego sposobie na wykolejenie przeciwników jest Santoro w grze Gastona”

Jednak Hugo Gaston może odczuwać wyrzuty sumienia. Bo w pierwszym secie Francuzi stracili punkt, zanim zostali zaskoczeni w tiebreaku. Włoch prowadził 4-2, zdołał wystartować z pięcioma punktami. W drugiej rundzie 57. zawodnik świata mógł liczyć na to, że jego zagrywka zdestabilizuje ostatniego ćwierćfinalistę Rolex Paris Masters, który miał wtedy więcej problemów z oddawaniem ciosów. Prowadzący w nowym decydującym meczu Włoch był bardziej odważny i wygrał drugiego seta.

Gaston na pewno będzie musiał pokonać Baeza, aby mieć nadzieję, że zakwalifikuje się do półfinału

Podczas gdy w tym momencie wyglądał na niższego wzrostu, Hugo Gaston zrelaksował się i popchnął Lorenzo Mussettiego, by popełniał więcej błędów. Z trzecim setem w kieszeni, Toulouse zapewnił mediolańskiej publiczności czwartą trasę z antologią, zdobywając świetne punkty w grze. Zapisując dwa punkty meczowe, wepchnął przeciwnika do piątego seta. Tutaj znów Francuz będzie żałował dwóch breakpointów, których nie udało mu się na początku seta. Lorenzo Musetti nie przegapił swojej szansy na koniec meczu, aby odnieść swój pierwszy sukces w Masters Next Gen.

READ  WTA Rzym: Tishman poddaje się, Ons-Kasatkina będzie w półfinale

Bez zwycięstw Hugo Gaston będzie musiał w czwartek pokonać Sebastiana Baeza i mieć nadzieję na sukces Sebastiana Kordy nad Lorenzo Mosettim. Następnie będziemy musieli skorzystać z kalkulatorów, aby sprawdzić, czy Francuzowi uda się dotrzeć do półfinału.

Magia, moc i moc: jak karty zakwalifikowały się do półfinałów