Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Atenor: Nabycie budynku w sercu biznesowej dzielnicy Paryża, 16. dzielnica (Francja)

Komunikat prasowy

Kupno budynku w sercu dzielnicy biznesowej

Z Paryża 16IEME Brugia (Rance)

La Hulbe, 8 czerwca 2021

ATENOR ogłasza podpisanie umowy na zakup budynku o powierzchni ok. 5000 mkw. zlokalizowanego przy 186 Avenue Victor HugoA W sercu „Central Business District (CBD)” w Paryżu (Francja), 16 atDziesiąty miasto. To podstawowe miejsce działalności jest jednym z najstarszych i najważniejszych ośrodków zatrudnienia w stolicy Francji.

ATENOR zamierza rozbudować istniejący budynek w celu zaoferowania zupełnie nowego, zupełnie nowego i wysokiej jakości budynku biurowego, zachowując jednocześnie charakter budynku. Całkowita powierzchnia budynku pozwala na rzadką ofertę na rynku CBD, która jest równie popularna, co ograniczona.

Projekt ten doskonale wpisuje się w misję ATENOR: międzynarodowego i zrównoważonego dewelopera miejskiego, oferującego ofertę nieruchomości na rynkach docelowych, które łączą najwyższy poziom jakości życia i środowiska w odpowiedzi na zmiany „powirusowe”.

Operacja ta potwierdza zdolność i wolę firmy ATENOR do umocnienia swojej obecności na rynku biurowym i przejścia do drugiego etapu strategii rozwoju, którym jest zwiększenie liczby projektów w krajach, w których firma jest obecna.

W wyniku przejęcia nowej jakości liczba realizowanych przez ATENOR projektów wzrosła do 34 i reprezentuje powierzchnię około 1 300 000 metrów kwadratowych. Znajdują się one w Brukseli, Walonii i Flandrii (Belgia), Hadze (Holandia), Luksemburgu, regionie Paryża (Francja), Lizbonie (Portugalia), Düsseldorfie (Niemcy), Warszawie (Polska), Budapeszcie (Węgry), Bukareszcie (Rumunia) oraz w Londynie (Wielka Brytania).

ATENOR jest miejską firmą deweloperską z europejskim doświadczeniem, notowaną na brukselskim rynku Euronext. Jej misją jest dostarczanie odpowiednich odpowiedzi na nowe wymagania narzucone przez ewolucję życia miejskiego i zawodowego poprzez planowanie urbanistyczne i jego podejście architektoniczne. W tym kontekście ATENOR inwestuje w wielkoskalowe projekty nieruchomościowe, które spełniają surowe kryteria pod względem lokalizacji, efektywności ekonomicznej i poszanowania środowiska.

Reuters: ATE0.BR

Bloomberg: ATEB BB

READ  W Europie renesans nuklearny przyjdzie ze wschodu

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stéphanem Sonneville SA, dyrektorem generalnym lub

Laurent Collier w imieniu Strat UP SRL, dyrektor generalny,

+32-2-387.22.99 – +32-2-387.23.16 – E-mail:[email protected]– www.atenor.eu