Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anthony Cassie i Ibrahima Sissoko kontra Metz

Wiadomość z niedzielnego wieczoru była uspokajająca dla Dimitri Lenarda, ofiary irytacji pod koniec spotkania w Lyonie. Są także dla Anthony’ego Caci, który tuż przed przerwą musiał ustąpić miejsca Parcowi OL po tym, jak poczuł ból w prawej kierownicy.

Lewa strona Racingu została poddana we wtorek rezonansowi magnetycznemu i nie wykazała żadnych kontuzji. Jednak będzie świętował kilka dni wolnych i nie będzie dostępny w piątek przeciwko Metz. Jego obecność w kolejnych dwóch meczach, 22. środę w Lens i sobotę 25. przeciwko Lille, pozostaje niepewna.

„Staje się coraz lepszy” – potwierdza koordynator sportu Kadir Mangan. Ale z kolejnością dopasowania trudno to przewidzieć. Pewne jest, że Anthony nie zagra w derbach. Co do reszty, zobaczymy, jak zareaguje. „

Defensywny pomocnik Ibrahima Sissoko, nieobecny już w meczu z Brestem i Lyonem z powodu infekcji kolana, kontynuuje swój indywidualny program regeneracji, ale przez kilka dni nie wznowi treningów grupowych. Więc ponownie pudłuje w derbach, podobnie jak Lipu Muthiba (kolano) i Moise Sahi (ścięgno podkolanowe), również w fazie resportu.

Carol Villa wraca z St. J.

Z kolei trener Julian Stefan może liczyć na Carol Villa, która wróciła z zawieszenia. Strona polska, która odniosła cios podczas wtorkowej sesji, z pewnością na wszelki wypadek opuściła boisko. Ale jego stan nie budzi obaw.

READ  Rosja zajmuje pierwsze miejsce nad Chorwacją w eliminacjach do Mistrzostw Świata