Jakie jest uczucie po tym spotkaniu?
Jestem zadowolony z treści przedstawionych przeciwko liderowi Bundesligi. Weszliśmy w tryb europejski, podnieśliśmy poprzeczkę, a Liga Mistrzów jest o poziom wyżej. Musiałeś mieć gęstą i silną drużynę defensywną. Musiały też stwarzać problemy za plecami. Możemy tylko siebie winić za to, że nie robimy wszystkiego, co w naszej mocy. A kiedy tam dotarliśmy, uciekł kilka centymetrów dalej. Ale pokazaliśmy, że potrafimy robić wielkie rzeczy.
Co myślisz o celu, którego odmówiono Davidowi?
Początek ruchu jest tuż przede mną, jest gąszcz nóg i nie widzę, czy piłka wypadła. Mówię sobie, że jeśli obraz nie jest wyraźny, nie mogą odrzucić celu. Jeśli odmówią, mają rację.
„Brakowało nam większej wydajności”
Jaki był twój plan gry?
Należało zredukować wpływy Gelafogoya oraz Arnolda. Trzeba było być zbalansowanym, dobrym w obronie i zrobić coś bardziej ofensywnego. Brakowało nam większej wydajności, aby osiągnąć idealne dopasowanie, nawet jeśli nie radziliśmy sobie zbyt dobrze z naszymi wynikami siłowymi.
Czy jesteś zadowolony z tego występu po niepowodzeniu w Lorient (1-2)?
Odgrywamy, reprezentowaliśmy LOSC, Ligue 1. Gramy w Lidze Mistrzów na 300%. Frustrację, która może wyniknąć z meczu, takiego jak ten, który miał miejsce w zeszły piątek w Lorient, można ewakuować poprzez tego typu spotkanie. I musisz to rozwinąć. Widzieliśmy prawdziwe oblicze LOSC. „

Paweł Huelle jest autorem publikującym na portalu glodniwiedzy.pl, zajmującym się tematami newsowymi, polityką, biznesem, technologią, sportem, rozrywką i stylem życia. Stawia na jasny i przystępny przekaz informacji, koncentrując się na aktualnych wydarzeniach oraz treściach ważnych dla czytelników, dbając o ich rzetelne i zrozumiałe przedstawienie.

More Stories
Egipski piłkarz oskarża sędziego po meczu z Argentyną. Kontrowersje po spotkaniu MŚ 2026
Jakub Kamiński oficjalnie zawodnikiem Benfiki. Ujawniono szczegóły transferu
Szwajcaria po dramatycznym meczu awansowała do ćwierćfinału MŚ 2026. Teraz czeka ją starcie z Argentyną