Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To nie do zniesienia” – wykpiwany wyczyn YB

Ludovic Obraniak, były reprezentant Polski (34 występy), nie był zbyt czuły wobec Young Boys po tym, jak Bernese we wtorek pokonał Manchester United w Lidze Mistrzów (2:1).

Faza grupowa Ligi Mistrzów rozpoczęła się fanfarami we wtorek wieczorem, od osiągnięcia Young Boys przeciwko Manchesterowi United (2-1). Bernays odniósł już zwycięstwo po doliczonym do dziesiątej doliczonym czasie z Czerwonymi Diabłami w 35. minucie po wykluczeniu Aarona Wan-Bissaki.

We wtorkowym programie „The Evening Team” siłą rzeczy powrócił do nieoczekiwanego występu angielskiego klubu. W otoczeniu dziennikarza Oliviera Maynarda eksperci piłki nożnej wskazywali na indywidualne błędy Manconiana, a także na taktyczne wybory trenera Ole Gunnara Solskjaera.Ludovic Obraniak znalazł jednak zaskakującą wymówkę, by wyjaśnić porażkę Manchesteru United: Wankdorf Park. „Dla mnie na tym poziomie wydaje mi się mało prawdopodobne, że będę w stanie grać na sztucznym boisku. „Sztuczne boisko nie jest piłką nożną na wysokim poziomie” – powiedział były francusko-polski pomocnik.

Możesz mi powiedzieć, czego chcesz od Manchesteru United, nie wezmę tego meczu pod uwagę. Młodzi ludzie mają ogromną przewagę, ponieważ są do tego przyzwyczajeni. Przykro mi, to nie jest piłka nożna. To nie to samo co FC Metz i LOSC w swojej karierze.” Siła docisku (jak na trawniku), to nie ma z tym nic wspólnego. Nie jestem pewien, czy ta analiza jest najlepiej odbierana przez Berno…Młodzi chłopcy – Manchester United 2-1

Liga Mistrzów UEFA / Runda 1 / Grupa F

14.09.2021

READ  Marin Cilic poprawia numer dwa na świecie Daniila Miedwiediewa i awansuje do ćwierćfinału