Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rangers-OL (Liga Europejska) – Steven Gerrard myśli o Gerardzie Houllier: „Mam nadzieję, że spogląda na nas stamtąd”

Podobnie jak w 2007, Olympique Lyon zmierzy się w czwartek z Glasgow Rangers w Pucharze Europy. Nawet jeśli tym razem obie drużyny zmierzą się ze sobą w Lidze Europy, Steven Gerrard, trener panujących mistrzów Szkocji, w czwartek pochwalił Gerarda Houlliera, byłego technika OL, a następnie doradcę prezydenta Jeana. – Michel Aulas, który zmarł w grudniu ubiegłego roku w wieku 73 lat. Wyjątkowy człowiek dla Stevena Gerrarda, ponieważ to Francuz popchnął go na głęboką wodę w Premier League w 1998 roku.

Był dla mnie kimś więcej niż tylko trenerem

Mam nadzieję, że Gerrard będzie obserwował Rangersów stamtądByły idol Anfield powiedział na konferencji prasowej w środę.Był dla mnie kimś więcej niż tylko trenerem, uczynił mnie lepszym zawodnikiem, lepszą osobą, lepszym kapitanemwyjaśnione. Chciałbym, żeby był tu w czwartek. To on mnie zapoczątkował, dzięki niemu wiele się nauczyłem. Byłem bardzo smutny, gdy dowiedziałem się o jego odejściu. Mam nadzieję, że jest dumny z obu zespołów. „

połącz Europę!

„Musimy się nim zająć”: Bose nie powinien zaczynać Shaqiri przeciwko Rangersom

godzinę temu

W 2001 roku obaj mężczyźni pomaszerowali do Europy, zdobywając pięć tytułów: Puchar Anglii, Puchar Ligi, Puchar Europy (przyp. red.: Liga Europejska), Superpuchar Europy i Tarcza Wspólnoty.

Faworyci Ligi Mistrzów: Paris Saint-Germain jest naprawdę sam na świecie?

połącz Europę!

„C1 już za nami”: wyśmiewany w zeszłym roku OM chce odzyskać swoją europejską pozycję

godzinę temu

połącz Europę!

Gerrard OL obawia się: „To klub, który powinien grać w C1”

5 godzin temu

READ  LOSC: Miejsce De Galtiera rozgrywa się pomiędzy byłym graczem Nantes i Niceنيس