Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niesamowita przemowa Cristiano Ronaldo do kolegów z drużyny

Co następuje po tej reklamie

Podwójny w swoim pierwszym powrocie na Old Trafford, to po prostu. A co najgorsze, nikt się nie zdziwił. Wpływ Cristiano Ronaldo kilka tygodni po podpisaniu kontraktu jest już ogromny. Tak więc na ziemi, podobnie jak na poziomie komercyjnym, z pobitymi rekordami sprzedaży T-shirtów. Ale przede wszystkim miało to bardzo silny wpływ na resztę Czerwonych Diabłów, jak choćby opowieść o trzecim bramkarzu Lee Grantie, który jasno dał do zrozumienia, że ​​on i jego współpracownicy nie odważą się zjeść deseru, gdy zobaczą najbardziej zbilansowany posiłek gracze zapewnili. Portugalska gwiazda je.

Kilka mediów donosi, że Lusitanian przywrócił mu swoją zwycięską mentalność i że zamierza rozpowszechnić ją w szatni. ten słońce W ten sposób ujawnia się spód przemówienia wygłoszonego przez były Real Madryt i Juventus po jego przybyciu. Podczas swojego przemówienia prywatnie wyjaśnił swoim kolegom z drużyny dwa powody, dla których powrócił: miłość do klubu i klubowe DNA.

bardzo ambitne słowa

„Nie przyszedłem, aby być cheerleaderką. Jeśli chcesz odnieść sukces, chcę, żebyś kochał ten klub z głębi serca. Musisz jeść, spać i walczyć o ten klub. Niezależnie od tego, czy grasz, czy grasz jako namiastkę, musisz wspierać swoich kolegów z drużyny i dać z siebie wszystko.” Zawsze to robiłeś. Jestem tu po to, aby wygrać i nic więcej. Zwycięstwo daje nam radość. Chcę być szczęśliwy i Ty”Portugalczyk został zwolniony w szatni.

Wyjaśnił również, że ostatnio uważnie śledzi słabe wyniki klubu, ale jest pewny siebie i wie, że zespół ma talent do powrotu na szczyt. „Wszyscy jesteście świetnymi graczami i wierzę w was, inaczej nie wróciłbym. Fani będą was wspierać, jeśli dacie z siebie wszystko. grupa graczy zdominuje piłkę nożną, tak jak robiliśmy to w przeszłości. Zrobię co w mojej mocy. Daję z siebie wszystko, ale potrzebuję też twojego wsparcia. Czy jesteś gotowy do walki? Aby dać z siebie wszystko na boisku?, Konkluzja nr 7, przy burzliwym aplauzie ze strony partnerów. Mam nadzieję, że kibice z Mancon są uspokojeni, ich drużyna jest w dobrych rękach.

READ  Bardzo szybko, ale jak dotąd, The Blues przegrali w koszykówce w finale ze Stanami Zjednoczonymi