Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Angelina Jolie jedzie do Lwowa na Ukrainie przeciwko Rosji

Angelina Jolie jedzie do Lwowa na Ukrainie przeciwko Rosji

Po reżyserach Matthew Kashovits i Seanie Bennie czy artyście JR metoda Angeliny Jolie została dostrzeżona na Ukrainie, a dokładniej w przygranicznym Liv, w najbliższą sobotę 30 kwietnia. Specjalny Wysłannik Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, amerykańska aktorka i reżyserka, odwiedziła już ukraińskich uchodźców, przypominając, że po raz pierwszy mogli spotkać dzieci, które uciekły z wojny w szpitalu dziecięcym w Rzymie. paryski. Tak więc, odkąd armia rosyjska najechała na Ukrainę, kontynuowała swoją determinację przeciwko wojnie, przekraczając polską granicę i uciekając przed wojną do jednego ze strategicznych miast kraju, do którego trafiły miliony ludzi.

Gwiazdę Hollywood po raz pierwszy zauważono w hotelu we Lwowie. Jeden z użytkowników opublikował wideo na swoim profilu na Facebooku i napisał: „Nic szczególnego. Po prostu żyj. Po prostu poszedłem na kawę. Tam tylko Angelina Jolie.”30 kwietnia po południu niezależne ukraińskie media Kiev Independent poinformowały na Twitterze.

W innych filmach ta metoda została przekazana Telewizja BFM, Widzimy, jak Angelina Jolie zostaje wyrzucona z lwowskiego dworca pod syrenami. Za kamerą słyszymy, jak ktoś go pyta: „Boisz się?”. Aktorka odpowiada: „Nie, nie, nic mi nie jest.”

Trudno powiedzieć, czy niebezpieczeństwo jest bliskie, czy nie, ale istnienie gwiazdy jest jasne Jeździec grobowca Lub Pan i Pani. Kowal Wskazuje na konflikt, który trwa na Ukrainie od ponad dwóch miesięcy, a jego wynik jest nadal niepewny.