Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon otwiera witrynę w Polsce, ale wciąż unika Polski

Z 35 znakami, kilkoma subtelnościami i innymi akcentami, Polska oficjalnie ma swoją ekskluzywną lokalizację w Amazon. Ale nadal DNPS Przyjrzyj się temu bliżej: pojawia się mały problem. Kindle nie obsługuje jeszcze języka polskiego, co nie jest nowością.

Już w 2012 roku sprytny dzieciak próbował Skutecznie unikaj problemu, Tylko sześć języków było kompatybilnych z Kindle. Po usunięciu e-booków odpowiedzialnych za małą manipulację, która skłoniła autora do wyrwania ucha.

Dziewięć lat później prawie wszystkie drukowane książki oferowane przez zewnętrznych sprzedawców są nadal dostępne w języku polskim, nie tylko na rynku. Jeśli chodzi o ebooki, ta sama awaria: nie są dostępne żadne książki cyfrowe, ponieważ czytelnik nie zintegrował jeszcze bzdur.

W końcu konsumenci odsyłani są do amerykańskiej strony internetowej – z możliwością przeczytania „zaledwie” miliona tytułów w czterdziestu językach. Nie bez powodu prawa regionalne obowiązują ściśle, a cała książka jest niedostępna.

Polska: Największe centrum logistyczne Amazon w Europie

Ponadto KDP nie zezwala na tworzenie lub marketing e-booków, więc nie ma możliwości stworzenia oferty. W przeciwieństwie do swoich rywali Apple, Google Play i Kobo, Amazon odcina się od swoich klientów – rynek cyfrowy w Polsce jest jednym z najpotężniejszych w Europie. I innowacyjny: Legimi, lokalna usługa subskrypcji e-booków, niedawno uruchomiła system rozliczeniowy używany do rozliczania telefonów komórkowych. Nie wymagamy karty kredytowej.

Ten model istnieje już na przykład w Audioteca lub Storytel i Bookbeat. Ale wynika z chęci zdemokratyzowania zakupu i / lub subskrypcji.

Dawno, dawno temu święte doświadczenie użytkownika oznaczone marką Amazon było mniej …

Wolność: „Cenzura polityczna i ideologiczna” grozi Polsce

Powszechnie wiadomo, że e-commerce w Polsce jest bardzo żywy i obszar ten stał się 18. krajem z rynkiem Amazon. Wdrożenie logistyczne jest już wyjątkowe. Alegro, lider sprzedaży internetowej, na czele którego stoi były szef Amazon we Włoszech i Hiszpanii, Fran ுவா ois News, obiecał już podjęcie działań. IPO w październiku 2020 roku umocniło pozycję kogoś, kto zaczynał jako lokalny eBay.

READ  Wyjdź z Karpat, powoli przechylając się w stronę polskiego jakobity

Jednak Amazon planuje budowę nowego magazynu na polskiej ziemi, argumentując, że stworzy 1000 dodatkowych miejsc pracy. Firma podała, że ​​dziesiąte z jej centrów logistycznych zatrudnia już 18 000 pracowników.

Kredyt fotograficzny © Amazon