Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon otwiera witrynę w Polsce, ale wciąż unika Polski

Z 35 znakami, kilkoma subtelnościami i innymi akcentami, Polska oficjalnie ma swoją ekskluzywną lokalizację w Amazon. Ale nadal DNPS Przyjrzyj się temu bliżej: pojawia się mały problem. Kindle nie obsługuje jeszcze języka polskiego, co nie jest nowością.

Już w 2012 roku sprytny dzieciak próbował Skutecznie unikaj problemu, Tylko sześć języków było kompatybilnych z Kindle. Po usunięciu e-booków odpowiedzialnych za małą manipulację, która skłoniła autora do wyrwania ucha.

Dziewięć lat później prawie wszystkie drukowane książki oferowane przez zewnętrznych sprzedawców są nadal dostępne w języku polskim, nie tylko na rynku. Jeśli chodzi o ebooki, ta sama awaria: nie są dostępne żadne książki cyfrowe, ponieważ czytelnik nie zintegrował jeszcze bzdur.

W końcu konsumenci odsyłani są do amerykańskiej strony internetowej – z możliwością przeczytania „zaledwie” miliona tytułów w czterdziestu językach. Nie bez powodu prawa regionalne obowiązują ściśle, a cała książka jest niedostępna.

Polska: Największe centrum logistyczne Amazon w Europie

Ponadto KDP nie zezwala na tworzenie lub marketing e-booków, więc nie ma możliwości stworzenia oferty. W przeciwieństwie do swoich rywali Apple, Google Play i Kobo, Amazon odcina się od swoich klientów – rynek cyfrowy w Polsce jest jednym z najpotężniejszych w Europie. I innowacyjny: Legimi, lokalna usługa subskrypcji e-booków, niedawno uruchomiła system rozliczeniowy używany do rozliczania telefonów komórkowych. Nie wymagamy karty kredytowej.

Ten model istnieje już na przykład w Audioteca lub Storytel i Bookbeat. Ale wynika z chęci zdemokratyzowania zakupu i / lub subskrypcji.

Dawno, dawno temu święte doświadczenie użytkownika oznaczone marką Amazon było mniej …

Wolność: „Cenzura polityczna i ideologiczna” grozi Polsce

Powszechnie wiadomo, że e-commerce w Polsce jest bardzo żywy i obszar ten stał się 18. krajem z rynkiem Amazon. Wdrożenie logistyczne jest już wyjątkowe. Alegro, lider sprzedaży internetowej, na czele którego stoi były szef Amazon we Włoszech i Hiszpanii, Fran ுவா ois News, obiecał już podjęcie działań. IPO w październiku 2020 roku umocniło pozycję kogoś, kto zaczynał jako lokalny eBay.

READ  Polskie Hurricane pokonały włoskiego nastolatka, wygrywając Miami Open

Jednak Amazon planuje budowę nowego magazynu na polskiej ziemi, argumentując, że stworzy 1000 dodatkowych miejsc pracy. Firma podała, że ​​dziesiąte z jej centrów logistycznych zatrudnia już 18 000 pracowników.

Kredyt fotograficzny © Amazon