Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Żyć czy przeżyć?” : Powrót (Miłości na łące) do najgorszego to krzyk alarmu…

Gniew ryczy. na Instagramie, chciałbymRolnik został ujawniony w trzynastym sezonie Miłość jest na łące W 2018 roku podzielił się swoim niepokojem z ponad 25 000 lojalnych subskrybentów. Ten hodowca bydła mlecznego z Bretanii jest na skraju upadku w obliczu niedopuszczalnej sytuacji. W historii i poście wyjaśnia się i naciska tyrada.

To jest wywiad z Leticią, rolniczką, która podjęła decyzję o sprzedaży swojej farmy, aby móc”.początek życia„, ku rozczarowaniu pięknej Aude. Osoba opuszczająca świat rolnictwa wskazuje na bardzo duże nakłady pracy, a co za tym idzie niskie dochody. Świadectwo w rozmowie z byłym uczestnikiem programu Znajomy od M6. „Kiedy widzisz taki artykuł o hodowcy kóz, który dostaje swój ser… który zatrzymuje się i zmienia zawód, wiesz, że hodowcy są niewolnikami naszego świata” – ubolewa.

Aude na tym nie poprzestaje. Letitia jest matką małej Luanne (7 lat) i Rafaela (2 lata), zrodzonej z miłości do narzeczonego Christophera w serialu. „Tak wielu się czuje, łącznie ze mną! Kontynuować czy przestać, żyć czy przeżyć? Wszystko dlatego, że Leclerc (co prawda bardzo dobry w com’!) i firma odmawiają obniżenia marży… Nie popełnij błędu, cena eksploduje konsumentowi, a my, edukatorzy, zżałuje. Tylko supermarkety stracą swoje zyski. Czy to nabiał, warzywa (w puszkach czy mrożonych) czy mięso… niedobór zaczął się nawet jeśli nie jest widoczny w kioskach i dotknie cały świat.

READ  Przyszłe układy MacBook Pro mogą nazywać się „M1 Pro” i „M1 Max”