Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trochę spadła cena kart graficznych, iskierka nadziei dla graczy?

Rok 2022 zaczyna się dobrą wiadomością dla graczy: w Niemczech ceny kart graficznych trochę spadły. Mimo wszystko wciąż jest dość wysoka: 189% rekomendowanej ceny za RTX 3000 i 185% za RX 6000. Za mało, by wskoczyć do pułapu, zwłaszcza że ceny mogą znowu wzrosnąć.

To prezent na Boże Narodzenie, który przychodzi trochę późno. Możemy nawet wahać się, czy tak to nazwać, różnica jest dość niewielka. Ale istnieje: w styczniu 2022 r. Karty graficzne Nvidia i AMD są trochę tańsze niż w grudniu. W rzeczywistości, zgodnie z danymi 3DCenter, RTX 3000 Jest wyświetlany w 189% zalecanej ceny, w porównaniu z 191% w zeszłym miesiącu. ten RX 6000 Wzrost z 192% do 185% zalecanej ceny.

Czy powinniśmy ogłosić zwycięstwo nad tym wszystkim? niezaprzeczalny. Po pierwsze, spadek ten został odnotowany w Niemczech i niekoniecznie odzwierciedla sytuację rynkową na poziomie międzynarodowym. Co więcej, wciąż daleko nam do osiągnięcia właściwych cen. Jeśli jest kropla, prawie zawsze trzeba liczyć Podwój pierwotną cenę Mam nadzieję, że dostaniesz najnowszy model.

Na ten sam temat: GeForce RTX 3000 i AMD RX 6000 – ceny potroiły się od stycznia 2021 r.

Ceny kart graficznych spadają, ale na jak długo?

Co więcej, trudno nie być pesymistycznie nastawionym do tego, co będzie dalej. W rzeczywistości, Zeszłego lata była już szansa na spadek cen kart graficznychCo tchnie w serca graczy wiele nadziei. Niestety dopiero po tych dwóch miesiącach Wznawiają złe nawyki w Osiągając nowe wyżyny.

Jednak, nie wszystko stracone. Na targach CES 2022 zaprezentowały się firmy Nvidia i AMD Bardzo atrakcyjne modele dla początkujących. ten RTX 3050 w Nvidii AMD RX 6500 XT jest skierowany do graczy, którzy nie chcą wydawać tysięcy na granie na PC, a jednocześnie cieszyć się przyzwoitą wydajnością. bez polegania na Nadchodzące przybycie ARC Alchemist prawdopodobnie Redystrybucja kart w regionie.

Ceny kart graficznych styczeń 2022
Źródło: 3DCenter

READ  Internet Explorer od środy się skończył