Żółte Tygrysy przegrały 3 sety do zera z Turcją مقابل

(Belgia) Belgia przegrała 3 sety do zera z Turcją w 11 z 15 meczów w Lidze Narodów Kobiet w niedzielę w Rimini we Włoszech. Żółte Tygrysy, 13. w globalnej hierarchii, zostały pokonane przez piąte państwo na świecie i obecnie czwarte w Lidze Narodów: 25-20, 25-17, 25-19.

Brett Herbots zdobył dla Belgii 11 punktów. Belgia zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu Ligi Narodów z 14 jednostkami. Belgowie musieli w ostatnią niedzielę opuścić swoją flagę do niepokonanych Stanów Zjednoczonych po czterech zwycięstwach z rzędu, kosztem Dominikany (FIVB 10), Polski (FIVB 13), Korei Południowej (FIVB 12) i Chin (FIVB 3). w 3 setach do 2. Tygrysy przegrały trzy pierwsze mecze, z Holandią (FIVB 9) 3-0, Rosją (FIVB 7) 3-2 (po prowadzeniu 0-2) i Niemcami (FIVB 12) 3-0. Brazylia (FIB 3), 3:0, a następnie kolejne zwycięstwo (3-2) kosztem Serbii (Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej 7). Regularne zawody kończą się 20 czerwca. Cztery najlepsze narody zmierzą się 24 i 25 czerwca o ostateczne zwycięstwo. Po Lidze Narodów, Żółte Tygrysy ponownie w tym roku będą rywalizować o Euro, od 18 sierpnia do 4 września. W fazie grupowej w Belgradzie zmierzą się z Serbią, Azerbejdżanem, Rosją, Francją i Bośnią. (Belga)

READ  Liverpool, Brighton, Panathinaikos, potencjalni rywale Rennes w Lidze Europy